ONLINE Aktywacja Twoich nowych możliwości- gen genialności

Aktywacja genu genialności-  rozwiń swoje  skrzydła!

Czy wiesz, że w naszym mózgu, w hipokampie, mamy uśpiony gen, gen genialności?  Ale co to znaczy? Czym jest geniusz? Co to znaczy być genialnym?

To znaczy tworzyć z poziomu… Stwórcy, a więc z miłości, ciekawości, radości, z tego, co płynie z Twojej duszy. Nie towarzyszą temu obawy ( a czy to się uda? Co powiedzą inni? Jeszcze nie jestem gotowa/gotowy, nie wypada, muszę być pewna, że to wyjdzie- itd.), które blokują, zatrzymują kreację. Chcesz iść już do przodu, już coś Cię pcha, ale …włączają się obawy, lęki i narasta frustracja.

Na warsztatach opowiem, dlaczego gen został uśpiony i  będziemy przywracać jego działanie. Bo on ma niezwykłą moc- połączenia i przekształcenia w jedność- światło i cień w nas.  Co to znaczy? To oznacza zniwelowanie  przejawień DUALNOŚCI, czyli właśnie tych  wszystkich programów umysłu,  o których wyżej. A jeśli to w sobie aktywujemy, to odkrywamy swój boski potencjał, który został nam dany przez Stwórcę/ Absolut/ Życie/ Boga (  nazwij jak Ci pasuje)

Sprzyjają nam teraz silne fale wysokowibracyjnego światła, płynącego z kosmosu na Ziemię. Każdego dnia są mierzone ( rezonans Schumana, pomiary prowadzone są w Tomsku w Rosji)- i warto w tym czasie wzrostu świadomości,  pozbyć się jak najwięcej negatywnych emocji z przeszłości- smutku, żalu, poczucia winy, obwiniania, złości, krzywdy i innych. I jednocześnie wzmacniać swoje siły fizyczne , emocjonalne, duchowe- czyli podnosić swoje wibracje. Doświadczając jak najwięcej spokoju, radości, błogości, szczęścia. I zacząć tworzyć nowe! Skończył się czas oczekiwania, jest teraz czas na działanie z nowego poziomu.

Warsztaty online-  są w zamkniętej grupie na facebooku-  Aktywacja Twoich nowych możliwości – gen genialności

Warsztaty trwają 5 godzin i  składają się z trzech części :

1.Oczyszczanie  przestrzeni duchowej z przeszłości, także z innych inkarnacji- 2 godz.

Będziemy oczyszczać się z przeszłości, uwalniać to z głębokiego duchowego poziomu.  Z połączenia ze źródłem, z  duszą i duchową rodziną, którą każdy z nas ma i z którą doświadczaliśmy pięknych , ale głównie jednak trudnych sytuacji, emocji. Aby jak najwięcej i jak najszybciej pozbyć się starych energii i wejść w nowe z otwartością, ciekawością, ufnością Praktyka 1- duchowa rodzina Praktyka 2- oczyszczanie ciała fizycznego i energetycznego

Praktyka 3- oczyszczanie przestrzeni wokół Ciebie

2. Przywrócenie utraconej energii życiowej i sił- 1,5 godz.

W realiach, w których przyszło nam żyć wcześniej, gdy życie składało się z trudów, walki- o przetrwanie, o zdrowie, o władzę, o zdobywanie, udowadnianie itd., w każdej trudnej sytuacji traciliśmy energię i przede wszystkim zdrowie. I nawet nie mieliśmy świadomości, że nie żyliśmy w 100% naszej mocy.  Dopiero zaczynamy uczyć się, jak to jest być w przepływie, w swojej mocy.

Będziemy przywracać  swoją energię życiową utraconą w różnych  trudnych sytuacjach- wspaniałą, pełną mocy wizualizacją. Aby mogli zintegrować ją w sobie i poczuć.

Praktyka1- uwalnianie ze ślubów zakonnych, wyrzeczeń, posłuszeństwa, deklaracji złożonych pod wpływem emocji

Praktyka 2- przywracanie utraconej energii życiowej Praktyka 3- czerwone i malinowe światło

3. Aktywacja genu genialności i swoich nowych możliwości- 1,5 godz.

Opowiem więcej o tym genie, który składa się z trzech nici DNA! To daje niesamowite możliwości – bo z zupełnie innego poziomu, szybko,  będziesz mogła/ mógł rozpuszczać mentalne i emocjonalne przeszkody, które  jeszcze jakiś czas mogą wychodzić z zakamarków podświadomości i z zapisów w pamięci komórkowej ciała. Ale to już pozwala iść za głosem duszy i tworzyć, działać właśnie w przepływie, w połączeniu. I wreszcie  możesz czuć, że żyjesz, czuć ekscytację i ciekawość idą w nowe, nieznane. Kreować swoją dobrą rzeczywistość

Wiedza i wizualizacja- gen genialności

Praktyka oddechowa OM-światło-AUM

 

Koszt: 179zł

Udział po wpłacie

50 1020 5558 1111 1289 8660 0071  Inteligo Dorota Szczepanik

lub

PayPal: do.szczepanik@gmail.com

W tytule podaj swoje imię i nazwisko takie, jakie masz na facebooku, abym mogła dać Ci dostęp do grupy. Jeśli nie jesteśmy znajomymi na facebooku- dodaj mnie do znajomych                ( dopiero wtedy mogę dodać Cię do grupy)