ONLINE Kobieta jako drzewo życia. Aktywacja i harmonizacja układu hormonalnego

Zapraszam na unikalny warsztat- Kobieta jako drzewo życia. Aktywacja i harmonizacja układu hormonalnego.

Twój układ hormonalny i jego dobre funkcjonowanie jest ogromnie ważne dla zdrowego ciała, emocjonalnego stanu, urody, energetycznego stanu, energii seksualnej.

W trakcie tego warsztatu będziemy harmonizować i aktywować cały Twój układ hormonalny – tak, jak dla Ciebie jest najlepiej. Dlaczego? Ponieważ każda z nas jest inna, w innym wieku, ze swoją unikalną strukturą energetyczną i hormonalną.

Będziemy robić piękną energetyczną wizualizację- „Kobieta jako drzewo życia”, podczas której Twój układ hormonalny zacznie się balansować- czyli każdy z gruczołów dokrewnych zostanie energetycznie wzmocniony i aktywowany do produkcji sekrecji- cudownych życiodajnych substancji hormonalnych, które dają zdrowie, odmładzają, podnoszą samopoczucie i przywracają witalność

Możesz w ten sposób, wprowadzając taką codzienną praktykę, wyregulować miesiączki, uwolnić się od napięcia i bólu w ich trakcie, zniwelować rożne kobiece dolegliwości. Możesz przywrócić produkcję hormonów gdy jesteś w okresie tzw. menopauzy, tym samym uwolnić się od różnych dolegliwości tego okresu ( to nie jest prawda, że mają być !), wzmocnić swoje ciało, przywrócić dobre samopoczucie.

Twoje gruczoły dokrewne to: jajniki, śledziona, trzustka, nadnercza, grasica, tarczyca, szyszynka i przysadka mózgowa. Każdy z tych narządów odpowiada nie tylko za fizjologiczne funkcje, ale w nich gromadzą się różne stłumione emocje, urazy- ta praktyka pomaga uwolnić je i przywrócić dobre funkcjonowanie. Gruczoły te mają także ważne energetyczne funkcje, wpływając na przepływ energii w ciele.

Każdy z tych gruczołów jest ważny, a dwa z nich- szyszynka i przysadka pozwalają połączyć się z Twoją intuicją i wyższymi aspektami Ciebie, jeśli są oczyszczone i wypełnione światłem. I to także będziemy robić w trakcie tej pięknej praktyki

Serdecznie zapraszam na ten warsztat wszystkie kobiety, niezależnie od wieku. Ta praktyka pozwoli Ci uzdrowić , zharmonizować, aktywować Twój układ hormonalny, abyś mogła długo, bardzo długo cieszyć się dobrym zdrowiem, samopoczuciem, młodością, sprawnością, seksualnością

Warsztaty będą w zamkniętej grupie na facebooku- Harmonizowanie i aktywacja układu hormonalnego

 

Koszt: 49zł
Udział po wpłacie
50 1020 5558 1111 1289 8660 0071 Inteligo Dorota Szczepanik
lub
PayPal: do.szczepanik@gmail.com

W tytule podaj swoje imię i nazwisko takie, jakie masz na facebooku, abym mogła dać Ci dostęp do grupy. Jeśli nie jesteśmy znajomymi na facebooku- dodaj mnie do znajomych( dopiero wtedy mogę dodać Cię do grupy)