ONLINE Harmonizowanie energii w ciele

 

Od 5.06.2020 do 5.07.2020 trwa tzw. korytarz zaćmień, który rozpoczął się zaćmieniem księżyca i pełnią 5.06. 21.06 będzie obrączkowe zaćmienie słońca i przesilenie letnie, a 5.07 znów pełnia i znów zaćmienie księżyca. To astrologiczne okoliczności, ale oprócz tego, cały czas płyną do Ziemi wysokowibracyjne fale światła. To wszystko wspiera nas w rozwoju, w podnoszeniu świadomości, w transformacji naszych ciał, umysłów. W przystosowaniu do życia w nowej rzeczywistości 5d.
Jednak ten proces dla wielu ludzi jest bardzo trudny, pojawiają się dolegliwości w ciele, doświadczają skrajnych emocji, odczucia dezorientacji, trudności ze snem lub zmęczenie, albo wręcz energia ich tak rozpiera, że nie potrafią się na niczym skupić, i wiele innych.
Zapraszam na te warsztaty, podzielę się z Wami tym, w jaki sposób można harmonizować energię w ciele w tym czasie. Jak uwalniać trudne emocje. Jak spożytkować nadmiar energii. Jak harmonijnie przejść przez ten niezwykły czas transformacji.

Oczywiście z metod harmonizowania energii można korzystać w dowolnym czasie, nie tylko w trakcie korytarza zaćmień, bo proces transformacji trwa cały czas.

Czas trwania: 2 godziny- dwa godzinne live na facebooku

Koszt: darowizna w dowolnej wysokości- po raz pierwszy pomyślałam, że tak zrobię
Jak czujesz- na ile wartościowe te warsztaty były dla Ciebie

50 1020 5558 1111 1289 8660 0071 Inteligo Dorota Szczepanik
lub
PayPal: do.szczepanik@gmail.com

Jeśli chcesz wziąć udział, napisz do mnie na Messengerze, podaj swój adres mailowy. A ja dam Ci dostęp do zamkniętej grupy gdzie będą warsztaty. Jeśli nie jesteś wśród moich znajomych- dodaj mnie do znajomych, abym mogła zaprosić Cię do grupy