Mandale osobiste

Mandale osobiste

Maluję mandale kropkami, czyli metodą dot painting na zamówienie, z konkretną intencją, w medytacji. Łącząc się z polem energoinformacyjnym osoby, dla której będzie mandala. To magiczny proces, za który jestem ogromnie wdzięczna:-) Dostałam taki dar, że gdy maluję w takim połączeniu , to rozpuszczają się blokujące dobrostan wzorce, a na ich miejsce w polu danej osoby zapisują się nowe wzorce, wspierające intencję. Z informacji zwrotnych od nabywców wiem, że już w trakcie malowania dokonują się ogromne zmiany- mimo, że osoba zamawiająca nie widziała jeszcze mandali. Jako terapeutka holistyczna dobrostanu, otrzymuję też informacje, co dana osoba może zrobić , aby uzdrowić, zmienić swoje życie. Gdy mandala jest duża, np 40x40cm  , to proces malowania trwa około miesiąca, gdyż dokonujące się zmiany potrzebują czasu na zintegrowanie. Gdy mandala jest bardzo duża- 80cm wzwyż, to wprowadzam też formy „niekropkowe”.

Jeśli zamawiasz mandalę, najpierw rozmawiamy, ważne jest dla mnie , aby poczuć sercem dla kogo będę malować. Czasami ktoś zamawia dla innej osoby i wtedy też proszę o informacje kim jest ta osoba.

I otrzymasz unikalną mandalę,  która emanuje dla Ciebie kolorami, wzorem i energią tak, by na wszystkich poziomach wspierać Twoją intencję i rozwój. Maluję na kamieniach, na tank drumach, na drewnie, na płótnie.


,

Wykonane mandale

Wyciszenie. Harmonia wewnętrzna