O mnie

O mnie

Holistycznie, czyli kompleksowo, stosując wiedzę z różnych dziedzin, pomogę Ci poprawiać relacje w rodzinie i rozpuszczać emocjonalne „plecaki”. Odłączyć się od płynących z rodu trudnych programów, i uruchomić przepływ rodowej energii, czyli potencjałów i talentów z którymi przychodzimy na świat. Stosuję słowiańskie praktyki rodowe, pracując z unikalną energetyką kobiet. Uczę jak radzić sobie z emocjami, zmieniać przekonania na wspierające, odbudować poczucie wartości i wewnętrzną moc. Wprowadzam w medytacyjny trans, kiedy to pracujemy z umysłem świadomym i podświadomością, integrując je z wibracjami przestrzeni serca. Wykorzystuję także fantomowe techniki uwalniania emocjonalnych blokad z ciała. W trakcie sesji i warsztatów gram na tank drumie, nastrojonym na 432Hz. Śpiewam uzdrawiające pieśni.

Wcześniej, od 1998 roku, byłam trenerką biznesu, przez wiele lat prowadziłam szkolenia w korporacjach. Propaguję całym sercem komunikację interpersonalną nowej generacji – nastawioną na współpracę, wielowymiarową – z poziomu myśli, emocji i słów.

Jestem kobietą świadomą, po różnych przejściach, bardzo cieszącą się życiem. Mgr. inż. przyrządów mechaniki precyzyjnej. Pedagogiem. Artystką, malującą osobiste mandale z intencją, tworzącą i programującą biżuterię z naturalnych kamieni. Fascynuje mnie sposób działania ludzkiego umysłu, zgłębianie świadomości, odkrycia fizyki świadomości, neuronauki i fizyki kwantowej, oraz ich praktyczne zastosowanie w pracy z ciałem, umysłem i emocjami – by uwalniać ukryty potencjał każdego człowieka.

Wiedzę pozyskuję od nauczycieli z różnych krajów. Z Rosji i Ukrainy – od Luboswiety Radałowej, Luczisa, Aleksandra Iwanickiego, Olega Rusnaka, którzy łączą starosłowiańską wiedzę z nowoczesnymi metodami pracy z umysłem i energią. Od nauczyciela z Shaolin – Zhen Hua Yanga – pracy z ciałem i oddechem. Od Indian Lakota – metod uzdrawiania. Od Marii Kerth i Barbary Turlińskiej – fantomowych metod uzdrawiania. Od Wiaczesława Malcewa – tai-chi. Od Byron Katie – metody kwestionowania przekonań. Od naukowców, którzy wyjaśniają, czym są myśli, emocje, słowa i energia człowieka i jaki mają wpływ na ludzkie życie. To Dan Winter, dr Bruce Lipton, dr Aleksander Woźny, dr Konstantin Korotkov i wielu innych.

Dorota J. Szczepanik

Terapeutka holistyczna dobrostanu