Uzdrawianie energetyczne. Fantomowe techniki samoleczenia

Kategoria: Uzdrawianie energetyczne. Fantomowe techniki samoleczenia

Warsztaty przydatne dla każdego. Aby poprawiać zdrowie swoje i bliskich. Zwłaszcza w dobie problemów z lekarstwami. Nauczyć się zarządzać własną energią, wzmacniać witalność, reagować na pojawiające się dolegliwości jak najszybciej.

Fantomowe metody wykorzystują możliwości matrycy świadomości . To prosta i łatwa do nauczenia metoda, konkretne techniki pracy z polem informacyjnym, w której wykonuje się zabiegi na energetycznym fantomie ciała. Usuwając stare zapisy energoinformacyjne ( dolegliwości fizyczne, emocjonalne) i wprowadzając nowe.

Matryca świadomości to energetyczna przestrzeń, która łączy wszystko. To pole wszelkich możliwości, potencjałów informacyjnych, z którego człowiek, swoją świadomością wybiera, współtworzy to, czego doświadcza w życiu. Oznacza to, że poprzez świadomość wpływamy , kształtujemy zewnętrzną rzeczywistość, a więc także nasze samopoczucie, zdrowie fizyczne i psychiczne. Dzieje się tak w każdej sekundzie naszego życia.

Dan Winter, najsłynniejszy badacz fizyki świadomości udowadnia, że człowiek, świadomie łącząc intencje, myśli z emocjami, może uzdrawiać siebie. Ludzki mózg jest niezwykle plastyczny i człowiek świadomie może zmieniać zapisane w pamięci wspomnienia ( np. traumatyczne), na inne i poczuć natychmiastową ulgę. A jeśli doda do tego techniki usuwania energetycznego wzorca tej traumy z ciała ( które manifestuje się jako dolegliwość, ból, choroba), to następuje uzdrowienie.

Techniki, których nauczymy się podczas warsztatów, można stosować na sobie, można skutecznie i bezpiecznie wykonywać na odległość ( w matrycy świadomości nie obowiązują powszechnie znane zasady fizyki), dzieciom, osobom poważnie chorym. Można w ten sposób pomagać także zwierzętom.

Może się tego nauczyć każdy kto chce, nie trzeba mieć wcześniejszych doświadczeń ani jakichś szczególnych predyspozycji.

Co można zrobić przy pomocy tych technik:
– błyskawicznie zmieniać samopoczucie i nastrój, „zdejmując” ciężkie emocje i przygnębiające myśli
– zmieniać wzorce zachowania, nawyki, nałogi, itp.
– likwidować stany zapalne i bóle
– usuwać energetyczne blokady i zanieczyszczenia z ciała
– regenerować narządy ( np. tarczyca, nerki, wątroba, żołądek) i układy( krwionośny, kostny i inne)
– usuwać niepotrzebne tkanki (narośla, guzy, nadmiar tkanki tłuszczowej)
– uzupełniać brakujące tkanki (np. wypadające włosy, blizny powypadkowe itp.)
– wstawiać „nowe” energetyczne narządy w miejsce niesprawnych i chorych
– odmładzać swój wygląd
– oczyszczać pamięć komórkową ciała z obciążających zapisów emocjonalnych
– podawać substancje lecznicze (np. środki znieczulające, lekarstwa, substancje wzmacniające i rewitalizujące itp.)
– usuwać traumatyczne lub niechciane wspomnienia i wprowadzać nowe
– oczyszczać i wzmacniać pole energii wokół ciała
–  i wiele innych