Uzdrawianie energetyczne. Fantomowe techniki samoleczenia

Kategoria: Uzdrawianie energetyczne. Fantomowe techniki samoleczenia

Warsztaty przydatne dla każdego. Aby poprawiać zdrowie swoje i bliskich. Zwłaszcza w dobie problemów z lekarstwami. Naucz się zarządzać własną energią, wzmacniać witalność, reagować na pojawiające się dolegliwości jak najszybciej.

Fantomowe metody wykorzystują możliwości matrycy świadomości. To prosta i łatwa do nauczenia metoda, konkretne techniki pracy z polem informacyjnym, w której wykonuje się zabiegi na energetycznym fantomie ciała. Usuwając stare zapisy energoinformacyjne (dolegliwości fizyczne, emocjonalne) i wprowadzając nowe.

Matryca świadomości to energetyczna przestrzeń, która łączy wszystko. To pole wszelkich możliwości, potencjałów informacyjnych, z którego człowiek, swoją świadomością wybiera, współtworzy to, czego doświadcza w życiu. Oznacza to, że poprzez świadomość wpływamy, kształtujemy zewnętrzną rzeczywistość, a więc także nasze samopoczucie, zdrowie fizyczne i psychiczne. Dzieje się tak w każdej sekundzie naszego życia.

Dan Winter, najsłynniejszy badacz fizyki świadomości udowadnia, że człowiek, świadomie łącząc intencje, myśli z emocjami, może uzdrawiać siebie. Ludzki mózg jest niezwykle plastyczny i człowiek świadomie może zmieniać zapisane w pamięci wspomnienia (np. traumatyczne), na inne i poczuć natychmiastową ulgę. A jeśli doda do tego techniki usuwania energetycznego wzorca tej traumy z ciała (które manifestuje się jako dolegliwość, ból, choroba), to następuje uzdrowienie.

Techniki, których nauczymy się podczas warsztatów, można stosować na sobie, można skutecznie i bezpiecznie wykonywać na odległość (w matrycy świadomości nie obowiązują powszechnie znane zasady fizyki), dzieciom, osobom poważnie chorym. Można w ten sposób pomagać także zwierzętom.

Może się tego nauczyć każdy kto chce, nie trzeba mieć wcześniejszych doświadczeń ani jakichś szczególnych predyspozycji.

Co można zrobić przy pomocy tych technik:
– błyskawicznie zmieniać samopoczucie i nastrój, „zdejmując” ciężkie emocje i przygnębiające myśli,
– zmieniać wzorce zachowania, nawyki, nałogi, itp.,
– likwidować stany zapalne i bóle,
– usuwać energetyczne blokady i zanieczyszczenia z ciała,
– regenerować narządy (np. tarczyca, nerki, wątroba, żołądek) i układy (krwionośny, kostny i inne),
– usuwać niepotrzebne tkanki (narośla, guzy, nadmiar tkanki tłuszczowej),
– uzupełniać brakujące tkanki (np. wypadające włosy, blizny powypadkowe itp.),
– wstawiać „nowe” energetyczne narządy w miejsce niesprawnych i chorych,
– odmładzać swój wygląd,
– oczyszczać pamięć komórkową ciała z obciążających zapisów emocjonalnych,
– podawać substancje lecznicze (np. środki znieczulające, lekarstwa, substancje wzmacniające i rewitalizujące itp.),
– usuwać traumatyczne lub niechciane wspomnienia i wprowadzać nowe,
– oczyszczać i wzmacniać pole energii wokół ciała,
–  i wiele innych.