Malowanie mandali kropkami z intencją

Kategoria: Malowanie mandali kropkami z intencją

Malowanie mandali to cudowny proces kreacji. Dla każdego. Uwalniasz wyobraźnię, odkrywasz w sobie kreatywność i radość tworzenia.
To cudowna zabawa, jednocześnie wyciszenie, koncentracja, połączenie ze swoim wnętrzem. A tam -bogactwo, fantazja!

Mandala to niezwykle wibracyjna forma ekspresji, w której łączy się kształt, z kolorami. To wychodzenie z logicznego, przeładowanego informacjami i przekonaniami umysłu, a wejście w obszar kreatywności, połączenia z intuicją, dziecięcą radością, ciekawością, otwartością na to, co się pojawia.
Mandale można malować na papierze, szkle, drewnie, metalu, tkaninie – pełna dowolność!

Mandale i inne obrazy maluję z intencją – zarówno dla siebie, jak i dla kogoś innego. I obraz wibruje nie tylko kształtem i kolorem, ale także energią tej intencji. To widać i czuć.

Podczas warsztatów nauczysz się techniki malowania kropkami i jakich narzędzi i farb najlepiej używać. Pokażę, jak ja maluję, jak powstaje mandala, jak ten proces się odbywa. Bo to nie tylko technika, ale przede wszystkim stan emocjonalny. Twoja energia wchodzi w mandalę i taką potem emanuje.

Wyjdziesz z własną mandalą, którą namalujesz tak, jak podpowiada Ci serce i intuicja. Taki obraz będzie dla Ciebie najpiękniejszy.

Będzie radośnie, twórczo, będę grać na moim tank drumie (z namalowaną na nim przeze mnie mandalą), gdy będziecie malować. Bo te dźwięki wprowadzają w przestrzeń serca. I stamtąd wypłynie Twoja piękna mandala.

Na każdych dotychczasowych warsztatach zachwycały mnie mandale tworzone przez uczestników! Przepiękne, barwne, energetyczne! Każdy uczestnik wychodził z radością i z lekkim umysłem.