Malowanie mandali kropkami z intencją

Kategoria: Malowanie mandali kropkami z intencją

Malowanie mandali to cudowny proces kreacji. Dla każdego. Uwalniasz wyobraźnię, odkrywasz w sobie kreatywność i radość tworzenia.
To cudowna zabawa, jednocześnie wyciszenie, koncentracja, połączenie ze swoim wnętrzem. A tam- bogactwo, fantazja!!

Mandala to niezwykle wibracyjna forma ekspresji, w której łączy się kształt, z kolorami. To wychodzenie z logicznego, przeładowanego informacjami i przekonaniami umysłu, a wejście w obszar kreatywności, połączenia z intuicją, dziecięcą radością, ciekawością, otwartością na to, co się pojawia.
Mandale można malować na papierze, szkle, drewnie, metalu, tkaninie- pełna dowolność!

Mandale i inne obrazy maluję z intencją- zarówno dla siebie, jak i dla kogoś innego. I obraz wibruje nie tylko kształtem i kolorem, ale także energią tej intencji. To widać i czuć:-)

Podczas warsztatów nauczysz się techniki malowania kropkami i jakich narzędzi i farb najlepiej używać. Pokażę, jak ja maluję, jak powstaje mandala, jak ten proces się odbywa. Bo to nie tylko technika, ale przede wszystkim stan emocjonalny. twoja energia wchodzi w mandalę i taką potem emanuje:-)

Wyjdziesz z własną mandalą, którą namalujesz tak, jak podpowiada Ci serce, intuicja i będzie to najpiękniejszy dla Ciebie obraz:-)

Będzie radośnie, twórczo będę grać na moim tank drumie ( z namalowaną na nim przeze mnie mandalą:-)), gdy będziecie malować. Bo te dźwięki wprowadzają w przestrzeń serca. I stamtąd wypłynie Twoja piękna mandala.

Było już kilka takich warsztatów i na każdych zachwycały mnie mandale tworzone przez uczestników! Przepiękne, barwne, energetyczne! I każdy wychodził z radością, z lekkim umysłem :-)