Warsztaty z bębnami. Podróż do SIEBIE

Kategoria: Warsztaty z bębnami. Podróż do SIEBIE

To wyjątkowy warsztat prowadzony autorską metodą pracy z własnymi emocjami, wzorcami, archetypami przy pomocy bębnów.

W ich trakcie ludzie „zrzucają” z ciała, umysłu i serca coraz głębsze blokady, zranienia, zamrożone w ciele emocje i coraz bardziej mogą dotrzeć do Siebie, tego kim naprawdę są.

Warsztaty prowadzę wspólnie z Jackiem Frysiem, naturopatą, twórcą pracy z bębnami. Wiemy jak bardzo pomagają, bo sami przeszliśmy swoje procesy, prowadząc je. I mamy mnóstwo informacji zwrotnych od uczestników – jak bardzo się otwierają, jak zmieniają swoje życie, jak zaczynają robić porządki w różnych obszarach życia: w relacjach, zdrowiu, w seksualności, w materii, w wyrażaniu siebie, w duchowości. I jak w tych obszarach poprawia się, jak cieszą się, czują, tworzą życie jakiego pragną.

Co się dzieje w trakcie warsztatów?

Dzięki bardzo dużej dynamice (dźwięki, wibracje bębnów) możemy zobaczyć i zmienić swoje wzorce, archetypy energii męskiej i żeńskiej. A co za tym idzie, uzdrowić relacje z kobietami, z mężczyznami, z rodzicami, dziećmi i ze sobą. Gra na bębnach ma niezwykłe właściwości uzdrawiające. To bardzo pierwotna forma dźwięku. Kiedy zaczynamy grać, w grupie pojawia się niezwykła paleta uczuć i emocji. Czasami sięgamy w sobie do bardzo rzadko używanych instynktów i wiedzy ciała. Potężne wibracje sprawiają, że emocje zastygłe w ciele, (poprzez mechanizm wyparcia, niemożność ich wyrażania w przeszłości itd.), rozpuszczają się, „spadają” z ciała, niemal jak kawałki skorup. I wreszcie można poczuć ulgę, lekkość. Nie musisz „oglądać” każdej emocji, trudnego wydarzenia z przeszłości – niech wypłynie, rozpuści się.

Nie musisz umieć grać. Technika nie ma znaczenia. Na początku bębnisz nieśmiało, ale po chwili, kiedy oswajasz się z tym niezwykłym instrumentem, zaczynasz bębnić w swoim tempie, swój rytm, swoje emocje. A potem, jeśli sobie pozwolisz, możesz zagrać swoją melodię bez oceniania, poza umysłem, to co wynika z Ciebie. Możesz poczuć kim jesteś, co naprawdę czujesz, co ci przeszkadza być szczęśliwym. Jakie są twoje ograniczenia, ale co najważniejsze – możesz odkryć jaki jest Twój potencjał Twoja siła i możliwości.

A my z zachwytem i radością patrzymy, jak uczestnicy się otwierają, jak docierają do swojej MOCY!

Prowadzenie:
Jacek Fryś
Naturopata, terapeuta Chirurgii Fantomowej. Wykorzystujący w pracy autorską metodę uzdrawiania wykorzystującą grę na bębnach, ustawienia intencji, psychodramy.

Dorota J. Szczepanik