29.08.2020 w godz. 10-14 Warsztaty z malowania mandali kropkami.Z intencją.Przy dźwiękach

29.08.2020 w godz. 10-14 Olsztyn ul. Prosta 38 Przestrzeń Psychologii Zdrowia pok. 309

Radośnie zapraszam na warsztaty!!
Warsztaty z malowania mandali kropkami. Z intencją. Przy dźwiękach
Uwalniające kreatywność, pełne radości warsztaty!

Namalujesz swoją własną mandalę, która będzie Cię wspierać w tym, czego pragniesz- to najmocniejsza wibracja, bo Twoja! Gwarantuję Ci, że wyjdziesz z piękną mandalą. Nie ma znaczenia, czy umiesz malować :-)

Przekażę Ci wiedzę i technikę, moje sekrety , które sprawiają, że mandale „świecą”, są wielowymiarowe:-) i emanują wysokimi wibracjami.

Techniki dot painting, czyli malowania kropkami może nauczyć się każdy, jeśli tylko zechce. A możliwości tworzenia, jakie daje, są nieograniczone! Możesz malować na drewnie, kamieniu, płótnie, tkaninach, możesz malować małe mandale i wielkie, możesz malować na swoich butach, torebkach, meblach- jak Ci w duszy gra:-)

Mogą wziąć udział także dzieci- powyżej 10 roku życia

W trakcie warsztatów będę grać na moim cudownym tank drumie, nastrojonym na 432Hz, w skali pentatonic D major. Który uspokaja i pozwala wyjść z logicznego, kontrolującego umysłu, wprowadzając w przestrzeń serca. Będą też dźwięki innych instrumentów: dzwonek koshi, kuranty energetyczne, kalimba.
Będzie medytacja na początku, potem będziemy krok po kroku uczyć się tworzenia wzorów. A gdy już poznasz techniki, będzie medytacja z intencją – czyli zaczniesz malować swoją osobistą mandalę

Zabierz ubranie , na którym kleks z farby nie zrobi wrażenia:-)
Na miejscu napoje, przekąski

Koszt: 160 zł, w tej cenie jest wszystko : są farby, narzędzia i materiały, także drewniana okrągła podkładka, na której namalujesz swoją mandalę

Prosimy o zapisy:
do.szczepanik@gmail.com tel. 668426174
Nr konta do wpłaty: 50 1020 5558 1111 1289 8660 0071 Inteligo Dorota Szczepanik ,
w tytule proszę podać: imię i nazwisko i nr telefonu lub adres mailowy
Zanim wpłacisz, zapytaj czy jest miejsce