12.09.2020 w godz. 10-17 Miłość a nienawiść Warsztaty z bębnami

12.09.2020 w godz. 10-17 Andrychów Rynek 36A

Co przeszkadza nam kochać i być szczęśliwym? Czy można w pełni kochać bez skontaktowania się z tym czego nie chcemy widzieć(nie na widzieć).Czy zawsze od najmłodszych lat czuliśmy się kochani?Czy cierpienie z tym związane nie sprawia że sami nie umiemy kochać?

Warsztaty z bębnami to nasz autorski program, wielokrotnie w ich trakcie obserwowaliśmy, jak szybko następuje uwolnienie od gniewu, złości, frustracji, napięcia, lęku i następuje uzdrowienie.

Obserwowaliśmy, jak pary, które były w mocnym konflikcie, pełne urazy, żalu, pretensji, które nie mogły już się ze sobą porozumieć, wychodziły z warsztatów, patrząc sobie z miłością w oczy, radosne, jak wtedy, gdy się poznali. Jak grając wspólnie na bębnach, zmieniały sposób rozmowy, komunikacji ze sobą. Jak każdy mógł wybębnić, „wypowiedzieć”, swoje zdanie, posłuchać zdania drugiej osoby i jak nagle zaczęli podążać w jednym kierunku.

Ale te warsztaty pomagają stworzyć na nowo najważniejszą relację w życiu, która jest przyczyną jakości naszego życia- relację ze Sobą Właśnie ta relacja buduje nam życie – w cierpieniu lub szczęściu. Czas już na szczęście

Bębny mają ogromną moc- to potężne wibracje i pierwotny dźwięk. Dzięki wibracjom, rozpuszczają się zamrożone w ciele emocje, do których wcześniej nie było świadomego dostępu, a które przeszkadzają w relacjach, w życiu. Bębny rozładowują też napięcia poprzez fizyczny ruch, uderzanie. Ale uczą też i pokazują, że gdy emocje się uwolnią, pojawia się harmonia, zrozumienie i czysta radość. Pojawia się rytm, muzyka. Jak w życiu:-)

W trakcie warsztatów stosujemy różne metody: są mini ustawienia, jest praca z ciałem i energią, są wizualizacje energetyczne, medytacje. Sięgamy do przyczyn, które sprawiają, że wchodzimy w uwikłania z innymi i rozpuszczamy je. Ku radości:-)
To bardzo głęboko transformujące, energetyczne, radosne warsztaty!

Prowadzący:
Dorota Szczepanik- terapeutka holistyczna dobrostanu, pracuje z potężnym narzędziem , jakim jest wyobraźnia i trans medytacyjny. Pomaga uwalniać rodowe programy. Stworzyła autorską metodę uwalniania blokad, lęków i odzyskiwania radości życia. Ekspert w komunikacji międzyludzkiej. Pomaga rozwiązywać konflikty w relacjach, radzić sobie z emocjami.

Jacek Fryś- muzykoterapeuta, chirurg fantomowy, bioterapeuta ,od 15 lat pomagający ludziom, twórca autorskiej metody pracy z bębnami. Pomaga tworzyć związki, zespoły w firmach, naprawia relacje.

Inwestycja : 350zł , dla par – 600zł(dotyczy również kolegi lub koleżanki)
Obowiązują zapisy, mamy określoną ilość miejsc. Warsztaty odbywają się w niedużej grupie:
Jacek Fryś tel. 606336031 frys64@gmail.com
Dorota Szczepanik tel. 668426174 do.szczepanik@gmail.com

Udział po wpłacie zaliczki 100zł lub całości do dnia 08.09. 2020
Nr konta: Jacek Fryś 17 1020 1433 0000 1102 0022 4147
Jeśli wpłacisz zaliczkę bezzwrotną do 30.08 2020 to cena warsztatów wyniesie 250 zł.
Gdyby warsztaty zostały odwołane ( dyrektywy odgórne itp) to zaliczka zostanie zwrócona

Na warsztaty zabierz wygodne ubranie. Będą napoje, owoce przekąski. Przerwa na lunch- wyjdziemy do pobliskiej jadłodajni z pysznym jedzeniem. We własnym zakresie