19.12.2020 w godz 10-18 Uzdrawianie energetyczne. Matryca kwantowa. Fantomowe techniki

Warsztaty w godz. 10-18, Roczyny, k. Andrychowa
Także dla osób, które były na poprzednich warsztatach- będą nowe techniki
W trakcie tych warsztatów będziemy oczyszczać się energetycznie , wzmacniać i podnosić swoje wibracje. Będziemy też harmonizować w ciele fizycznym i ciałach subtelnych płynące obecnie energie na Ziemię.
Będzie oczyszczanie i transformowanie emocji i trudnych doświadczeń. Będziemy uzdrawiać trudne relacje. I inne pomocne w tym czasie transformacji metody.
Te techniki można skutecznie i bezpiecznie wykonywać także na odległość .
Człowiek jest Istotą wielowymiarową i istnieje wiele sposobów, które pomagają oczyszczać ciało ,regenerować je i przywracać do zdrowia.
Techniki fantomowe, praca z matrycą kwantową, to praca z ciałem, umysłem, emocjami, energią ( bo wszystko jest energią ) może być uzupełnieniem, ubogaceniem innych sposobów radzenia sobie z różnymi dolegliwościami.
Gdy pracuję w taki sposób, coraz częściej prowadzę osoby, które przychodzą na sesje. Podpowiadam, a one SAME stosują na sobie te techniki, z wielką skutecznością! Satysfakcja jest obustronna:-)
Podczas warsztatów podzielę się technikami, którymi pracuję, a które bardzo skutecznie pomagają w oczyszczaniu, uzdrawianiu z różnych poziomów: ciała fizycznego, emocji, traumatycznych doświadczeń z przeszłości, wzorców rodowych.
Podam BHP pracy w taki sposób- czyli o co zadbać, aby było skutecznie. Bez szkody dla siebie i innych.
Matryca kwantowa to energetyczna przestrzeń, która łączy wszystko. To pole wszelkich możliwości, pole potencjałów informacyjnych ( czyli możliwości zaistnienia ), z którego człowiek, swoją świadomością wybiera, współtworzy to, czego doświadcza w życiu.
„Dzięki naszej wyobraźni, myślom, oczekiwaniom, ocenianiu, emocjom, poprzez matrycę i w matrycy powołujemy do istnienia każdą możliwość”- Gregg Braden „Boska matryca”
Oznacza to, że poprzez świadomość wpływamy , kształtujemy zewnętrzną rzeczywistość, a więc także nasze samopoczucie, zdrowie fizyczne i psychiczne. Dzieje się tak w każdej sekundzie naszego życia.
Dan Winter, najsłynniejszy badacz fizyki świadomości udowadnia, że człowiek, świadomie łącząc intencje, myśli z emocjami, może uzdrawiać siebie. Ludzki mózg jest niezwykle plastyczny i człowiek świadomie może zmieniać zapisane w pamięci wspomnienia ( np. traumatyczne), na inne i poczuć natychmiastową ulgę.
A jeśli doda do tego techniki usuwania energetycznego wzorca tej traumy z ciała ( które manifestuje się jako dolegliwość, ból, choroba), to następuje uzdrowienie.
Zabiegi energetyczne, techniki fantomowe łączą siłę myśli ludzkiej i potencjał kwantowej matrycy świadomości .
To prosta i łatwa do nauczenia metoda, konkretne techniki pracy z polem informacyjnym, w której wykonuje się zabiegi na energetycznym fantomie ciała.
Usuwając stare zapisy energoinformacyjne ( dolegliwości fizyczne, emocjonalne) i wprowadzając nowe.
Wizualizacje stwarzają możliwość wpływu umysłu i emocji na harmonię ciała, poprzez modyfikację energii tworzących jego strukturę fizyczną.
Może się tego nauczyć każdy kto chce, nie trzeba mieć wcześniejszych doświadczeń ani jakichś szczególnych predyspozycji.
Co można zrobić przy pomocy tych technik:
– błyskawicznie zmieniać samopoczucie i nastrój, oczyszczając głowę z ciężkich emocji i przygnębiających myśli
– trwale zmieniać wzorce zachowania, nawyki, nałogi, itp.
– likwidować stany zapalne i bóle
– usuwać energetyczne blokady i zanieczyszczenia z ciała
– wstawiać „nowe” energetyczne narządy w miejsce niesprawnych i chorych
– odmładzać swój wygląd ?
– oczyszczać pamięć komórkową ciała z obciążających zapisów emocjonalnych, trudnych doświadczeń
– usuwać traumatyczne lub niechciane wspomnienia i wprowadzać nowe
– podawać substancje lecznicze- w formie wibracji (np. środki znieczulające, substancje wzmacniające i rewitalizujące itp.)
Będzie także medytacja związana z 21.12?
Inwestycja: 150 zł za warsztaty i 50zł za pobyt i  wegetariańskie jedzenie
Zapisy i informacje o miejscu tel: 668 426 174
mail: do.szczepanik@gmail.com