18.09.2021 Warsztaty z bębnami. Powrót do Siebie. Do Radości

 

18.09.2021 w godz. 10-17 Andrychów, Rynek 36A

Zapraszamy na kolejne warsztaty z bębnami- Powrót do Siebie. Do Radości 😀
Tym razem tematem przewodnim będzie uwalnianie od traum, których doświadczyliśmy jako dzieci.
Dlaczego taki temat?
Ponieważ coraz częściej spotykamy się w naszej pracy terapeutycznej z osobami, u których przejawiają się różne trudności w życiu, które często mają naprawdę wiele – rodzinę, dom, pracę, biznes, a czują złość, ogromny stres, czy rozpacz . Często pomimo ogromnego wysiłku i wielu lat pracy ze sobą na terapiach, warsztatach, ceremoniach.
Z perspektywy dorosłego to, czego doświadczają dzieci wydaje się błahe i „przecież nic się nie stało”, ” nie ma się czego bać” itp.
Ale dziecko przeżywa sytuacje zupełnie inaczej, doświadcza ogromnych emocji, które zastygają w pamięci komórkowej ciała jako traumy i są „magazynowane” w podświadomości.
To mnóstwo plików, jak w komputerze , do których poprzez rozum, umysł nie ma dostępu. Nawet ich nie pamiętamy! A one cały czas sterują naszymi emocjami, doświadczeniami teraz.
Jako ludzie posiadamy już ogromną wiedzę na temat wpływu traum na nasze życie, lecz w zbiorowej świadomości nie ma wiedzy, co to za traumy.
Cywilizacja zachodnia opiera się na materii i wiedzy i z tej perspektywy nie widzi człowieka i jego podstawowych potrzeb bliskości, opieki ,przynależności miłości, wspólnoty, wolności itp.
Widoczne są tylko traumy oczywiste- jak śmierć, choroba, przemoc fizyczna itd.
Mamy osobiste doświadczenia uzdrawiania swoich traum i wiemy, jak szybko zmienia się rzeczywistość, kiedy odblokujemy w sobie przepływ życia.
A jak można się uwolnić od takich blokad?
Poprzez czucie i kontakt z ciałem i z emocjami- a to dzieje się, gdy gramy na bębnach.
Bębny to potężne pierwotne wibracje, które pomagają nam poczuć siebie. A my, prowadzący te warsztaty pomagamy odblokować traumy.
Bębny swoimi wibracjami dosłownie rozbijają emocjonalne skorupy w ciele, to, co zostało zamrożone, wyparte do podświadomości.
I dopiero wtedy można się z tym skontaktować, pozwolić przepłynąć – bez „rozgrzebywania”, analizowania. I staje się …cud, bo natychmiast można poczuć, jak płynie energia w ciele, poczuć radość, lekkość 😀
Inwestycja:
450zł
Warunkiem uczestnictwa jest wpłata zaliczki w wysokości 100zł do 16.09
Obowiązują zapisy, mamy określoną ilość miejsc. Warsztaty odbywają się w niedużej grupie.
Jacek Fryś tel. 606336031 frys64@gmail.com
Dorota Szczepanik tel. 668426174 do.szczepanik@gmail.com
Nr konta: Jacek Fryś 17 1020 1433 0000 1102 0022 4147
w tytule przelewu: warsztaty z bębnami
Na warsztaty zabierz wygodne ubranie. Będą napoje, owoce, przekąski. Przerwa na lunch – we własnym zakresie wyjdziemy do pobliskiej jadłodajni z pysznym jedzeniem