1.10.2021 w godz. 15.30-20 Warsztaty malowania mandali kropkami, z intencją, przy dźwiękach

Zapraszamy w PIĄTEK 01.10.21r. na uwalniające kreatywność, pełne radości warsztaty!
Prowadzenie Dorota Szczepanik -Terapeutka Holistyczna Dobrostanu. Maluje piękne energetyczne mandale, prowadzi warsztaty z malowania mandali kropkami, warsztaty dla kobiet, pomaga odkrywać wewnętrzną radość, uwalniać się od trudnych rodowych programów, radzić sobie ze stresem i emocjami.
🎨❤🎼💙💛🧡💚💜
Przebieg warsztatów z Dorotą Szczepanik:
Namalujesz swoją własną mandalę, z intencją, która będzie Cię wspierać w tym, czego pragniesz- to w drugiej części warsztatów, po medytacji.
A najpierw, krok po kroku nauczysz się, jak powstaje mandala.
W trakcie warsztatów przekażę Ci wiedzę i technikę, moje sekrety , które sprawiają, że mandale „świecą”, są wielowymiarowe 🙂
Proces tworzenia takiej mandali, jest bardzo głęboko transformujący, uwalniający różne nieprzydatne już wzorce. Dzieje się to poza racjonalnym umysłem. Uczestnicy doświadczają przepływów energii w ciele, spokoju, bycia. I ogromnej radości tworzenia- swojej unikalnej mandali!
Na każdych warsztatach z zachwytem patrzę, jak w tak krótkim czasie uczestnicy malują cudowne, przepiękne mandale! Po raz pierwszy w życiu:-) A przed warsztatami często słyszę: „ja nie mam talentu, nie umiem malować itp.” Mogę powiedzieć z doświadczenia, że to jedynie fałszywe przekonania, które kiedyś wdrukowano. Prawdą jest, że nie każdy będzie potem malował mandale , ale też prawdą jest, że na warsztatach każdy mandalę namaluje:-)
Techniki dot painting, czyli malowania kropkami może nauczyć się każdy. A możliwości tworzenia, jakie daje są nieograniczone! Możesz malować na drewnie, kamieniu, płótnie, tkaninach, możesz malować małe mandale i wielkie, możesz malować na swoich butach, torebkach, meblach- jak Ci w duszy gra:-)
Mogą wziąć udział także dzieci- od 10 roku życia.
Będę grać na moim cudownym tank drumie, nastrojonym na 432Hz. Który uspokaja i pozwala wyjść z logicznego kontrolującego umysłu, wprowadzając w przestrzeń serca. Będą dźwięczeć też kuranty energetyczne, dzwonki koshi . A ja będę śpiewać różne , wprowadzające w trans twórczy, dźwięki. Przygrywając na mojej Loli- maleńkiej ukulele:-)
Zabierz obuwie zamienne i ubranie, na którym kleks z farby nie zrobi wrażenia.
Koszt: 220 zł
W cenie wszystkie materiały.
Gdzie: Centrum ERATO
ul. 1 Maja 78,
42-583 Bobrowniki☀️
ZAPISY
☎ tel. 605 205 065 Ilona
☎ tel. 500 793 667 Centrum ERATO
Wpłata na konto:
Wpłata 220 zł gwarantuje miejsce na warsztacie.
numer konta: 79 1050 1621 1000 0092 6339 1196