30.10.2021 w godz. 9.30-13.30 Warsztaty malowania mandali kropkami. Z intencją. Przy dźwiękach

 

30.10.2021 w godz. 9.30-13.30  Andrychów  Rynek 36A

Zapraszamy na uwalniające kreatywność, pełne radości warsztaty!
Namalujesz swoją własną mandalę, z intencją, która będzie Cię wspierać w tym, czego pragniesz- to w drugiej części warsztatów, po medytacji.
A najpierw, krok po kroku nauczysz się, jak powstaje mandala.
W trakcie warsztatów przekażę Ci wiedzę i technikę, moje sekrety , które sprawiają, że mandale „świecą”, są wielowymiarowe :-)

Proces tworzenia takiej mandali, jest bardzo głęboko transformujący, uwalniający różne nieprzydatne już wzorce. Dzieje się to poza racjonalnym umysłem. Uczestnicy doświadczają przepływów energii w ciele, spokoju, bycia. I ogromnej radości tworzenia- swojej unikalnej mandali!
Na każdych warsztatach z zachwytem patrzę, jak w tak krótkim czasie uczestnicy malują cudowne, przepiękne mandale! Po raz pierwszy w życiu:-) A przed warsztatami często słyszę: „ja nie mam talentu, nie umiem malować itp.” Mogę powiedzieć z doświadczenia, że to jedynie fałszywe przekonania, które kiedyś wdrukowano. Prawdą jest, że nie każdy będzie potem malował mandale , ale też prawdą jest, że na warsztatach każdy mandalę namaluje:-)

Techniki dot painting, czyli malowania kropkami może nauczyć się każdy.
A możliwości tworzenia, jakie daje są nieograniczone! Możesz malować na drewnie, kamieniu, płótnie, tkaninach, możesz malować małe mandale i wielkie, możesz malować na swoich butach,
torebkach, meblach- jak Ci w duszy gra:-)

Mogą wziąć udział także dzieci- od 10 roku życia

Będę grać na moim cudownym tank drumie, nastrojonym na 432Hz. Który uspokaja i pozwala wyjść z logicznego kontrolującego umysłu, wprowadzając w przestrzeń serca. Będą dźwięczeć też kuranty energetyczne, dzwonki koshi . A ja będę śpiewać różne , wprowadzające w trans twórczy, dźwięki. Przygrywając na mojej Loli- maleńkiej ukulele:-)
Zabierz obuwie zamienne i ubranie , na którym kleks z farby nie zrobi wrażenia:-)

Inwestycja: 150zł

W cenie są wszystkie materiały, potrzebne do namalowania mandali

Prosimy o zapisy, warsztaty odbywają się w niedużej grupie:

afrys63@gmail.com tel. 604204327

do.szczepanik@gmail.com tel. 668426174

Udział po wpłacie na konto: 50 1020 5558 1111 1289 8660 0071 Dorota Szczepanik Inteligo

w tytule proszę wpisać malowanie 30.10.


Prowadzenie: Dorota Szczepanik -Terapeutka Holistyczna Dobrostanu. Maluje piękne energetyczne mandale, prowadzi warsztaty z malowania mandali kropkami, warsztaty dla kobiet, pomaga odkrywać wewnętrzną radość, uwalniać się od trudnych rodowych programów, radzić sobie ze stresem i emocjami

Mandale osobiste niektóre z namalowanych przeze mnie

Tutaj niektóre z prac uczestników warsztatów

Facebook Mandale osobiste