27-28.11.2021 Uzdrawianie energetyczne. Fantomowe techniki samoleczenia. Matryca kwantowa

 

27 i 28.11.2021 w godz. 10-17
Centrum Szkoleniowo Terapeutyczne Pozytywka
31-906 Kraków Osiedle Wandy 18 klatka II domofon 4
Zapraszamy na warsztaty z energetycznych, fantomowych metod uzdrawiania, których może nauczyć się każdy i nie trzeba do tego specjalnych predyspozycji.
Matryca kwantowa to energetyczna przestrzeń, pole wszelkich możliwości, pole potencjałów informacyjnych ( czyli możliwości zaistnienia ), z którego człowiek, swoją świadomością wybiera i manifestuje to, czego doświadcza w życiu.
„Dzięki naszej wyobraźni, myślom, oczekiwaniom, ocenianiu, emocjom, poprzez matrycę i w matrycy powołujemy do istnienia każdą możliwość”- Gregg Braden „Boska matryca”
Oznacza to, że poprzez świadomość wpływamy , kształtujemy zewnętrzną rzeczywistość, a więc także nasze samopoczucie, zdrowie fizyczne i psychiczne. Dzieje się tak w każdej sekundzie naszego życia.
Dan Winter, słynny badacz fizyki świadomości udowadnia, że człowiek, świadomie łącząc intencje i myśli z emocjami, może uzdrawiać siebie. Ludzki mózg jest niezwykle plastyczny i człowiek świadomie może zmieniać zapisane w pamięci wspomnienia ( np. traumatyczne) na inne i poczuć natychmiastową ulgę.
A jeśli doda do tego techniki usuwania energetycznego wzorca tej traumy z ciała ( które manifestuje się jako dolegliwość, ból, choroba), to następuje uzdrowienie.
Fantomowe techniki wykorzystują możliwości matrycy kwantowej . To prosta i łatwa do nauczenia metoda, w której wykonuje się zabiegi na energetycznym fantomie ciała. Usuwając stare zapisy energoinformacyjne
( dolegliwości fizyczne, emocjonalne) i wprowadzając nowe. To wprowadzenie nowej informacji do pola energoinformacyjnego osoby
Te techniki można skutecznie i bezpiecznie wykonywać także na odległość .
Człowiek jest Istotą wielowymiarową i istnieje wiele sposobów, które pomagają oczyszczać ciało ,regenerować je i przywracać do zdrowia.
Techniki fantomowe, praca z matrycą kwantową, to praca z ciałem, wyobraźnią, emocjami i energią ( bo wszystko jest energią ). Mogą one być uzupełnieniem, ubogaceniem innych sposobów radzenia sobie z różnymi dolegliwościami.
Gdy pracuję w taki sposób, coraz częściej prowadzę osoby, które przychodzą na sesje. Podpowiadam, a one SAME stosują na sobie te techniki, z wielką skutecznością! Bez szczegółowych wyjaśnień i analiz racjonalnego umysłu. Satysfakcja jest obustronna:-)
Co będzie podczas warsztatów:
*podstawy pracy z energią
*BHP – oczyszczanie, ochrona energetyczna , zarządzanie własną energią
*narzędzia i techniki pracy z matrycą kwantową
*oczyszczanie głowy z napięć, natłoku myśli
*regeneracja energetyczna narządów
*uwalnianie negatywnych emocji z ciała
*usuwanie różnych dolegliwości z ciała
*usuwanie negatywnych wspomnień, rozpuszczanie traum, oczyszczani pamięci komórkowej ciała z obciążających zapisów emocjonalnych
*oczyszczanie i regeneracja rdzenia energetycznego, witalizacja ciała
Co jeszcze można zrobić przy pomocy tych technik:
– błyskawicznie zmieniać samopoczucie i nastrój, oczyszczając głowę z ciężkich emocji i przygnębiających myśli
– trwale zmieniać wzorce zachowania, nawyki, nałogi, itp.
– likwidować stany zapalne i bóle
– usuwać energetyczne blokady i zanieczyszczenia z ciała
– wstawiać „nowe” energetyczne narządy w miejsce niesprawnych i chorych
– odmładzać swój wygląd
– usuwać traumatyczne lub niechciane wspomnienia i wprowadzać nowe
– podawać substancje lecznicze- w formie wibracji (np. środki przeciwbólowe, przeciwzapalne, substancje wzmacniające i rewitalizujące
Na warsztaty przyjdź w wygodnym ubraniu. Weź obuwie zamienne. I dobry nastrój:-)
W trakcie warsztatów będzie ciepły posiłek wegetariański, przekąski, napoje
Twoja inwestycja: 700zł
Na miejscu jest też możliwość noclegu- zapytaj jeśli potrzebujesz
Zapisy i informacje: krakowskapozytywka@gmail.com tel.513 480 571
Udział w warsztatach po wpłacie zaliczki 200zł na konto:
50 1020 5558 1111 1289 8660 0071 Inteligo Dorota Szczepanik
Prowadzenie:
Dorota Szczepanik- terapeutka holistyczna dobrostanu.
Prowadzę sesje indywidualne i warsztaty z rozwoju- pomagam rozpoznać i uwolnić programy, wzorce, które blokują dobrostan w życiu. I wrócić do radości życia. Pomagam uzdrowić relacje- z bliskimi, rodzicami, i tę najważniejszą- ze sobą. Uwolnić się od poczucia winy i różnych trudnych emocji,od wewnętrznego krytyka
Stosuję trans medytacyjny i energetyczne wizualizacje, w trakcie których następują skoki kwantowe świadomości . Pomagam wejść w przestrzeń serca, skąd wszystko się dzieje i następuje uzdrawianie.