5.03.2022 w godz. 11-15.30 Warsztaty z malowania mandali kropkami. Z intencją. Przy dźwiękach

5.03. 2 godz. 11-15.30 Fitness Studio Body Line Radzionków, ul. Ks. Knosały 111B
Zapraszam na kolejne uwalniające kreatywność, pełne radości warsztaty!
Kochani w ciągu ostatnich trzech lat zrobiłam 44 takie warsztaty!! To Wy je tworzycie, robię je dla Was 😍
Niezmiennie raduje mnie, gdy każdy uczestnik wychodzi w błogości, gdy z zachwytem patrzy na swoją własną mandalę.
Gdy mierzę wibracje mandali, a one mają obecnie 30.000-50.000 bovisów!!! ( człowiek ma średnio ok. 9-10.000 bovisów, chociaż w ostatnim czasie wibracje ludzi też wzrosły😀 a więc są bardziej w Sobie, co jest cudowne)
Namalujesz swoją własną mandalę, z intencją, która będzie Cię wspierać w tym, czego pragniesz- to w drugiej części warsztatów, po medytacji.
A najpierw, krok po kroku nauczysz się, jak powstaje mandala.
W trakcie warsztatów przekażę Ci wiedzę i technikę, moje sekrety , które sprawiają, że mandale „świecą”, są żywe, pulsują energią, są wielowymiarowe 🙂
Proces tworzenia takiej mandali, jest bardzo głęboko transformujący, uwalniający różne nieprzydatne już wzorce. Dzieje się to poza racjonalnym umysłem.
Uczestnicy doświadczają przepływów energii w ciele, spokoju, bycia. I ogromnej radości tworzenia- swojej unikalnej mandali!
Na każdych warsztatach z zachwytem patrzę, jak w tak krótkim czasie uczestnicy malują cudowne, przepiękne mandale! Po raz pierwszy w życiu:-)
A przed warsztatami często słyszę: „ja nie mam talentu, nie umiem malować itp.” Mogę powiedzieć z doświadczenia, że to jedynie fałszywe przekonania, które kiedyś wdrukowano.
Prawdą jest, że nie każdy będzie potem malował mandale , ale też prawdą jest, że na warsztatach każdy mandalę namaluje:-)
Techniki dot painting, czyli malowania kropkami może nauczyć się każdy.
A możliwości tworzenia, jakie daje są nieograniczone!
Możesz malować na drewnie, kamieniu, płótnie, tkaninach, możesz malować małe mandale i wielkie, możesz malować na swoich butach,
torebkach, meblach- jak Ci w duszy gra:-)
Mogą wziąć udział także dzieci- od 10 roku życia
Będę grać na moim cudownym tank drumie, nastrojonym na 432Hz. Który uspokaja i pozwala wyjść z logicznego kontrolującego umysłu, wprowadzając w przestrzeń serca. Będą dźwięczeć też kuranty energetyczne, dzwonki koshi . A ja będę śpiewać różne , wprowadzające w trans twórczy, dźwięki, pieśni.
Przygrywając na mojej ukochanej Loli- maleńkiej ukulele:-)
Zabierz obuwie zamienne i ubranie , na którym kleks z farby nie zrobi wrażenia:-)
Inwestycja: 200zł
W cenie wszystkie materiały, przekąski, napoje
Ja specjalnie na warsztaty mieszam, rozrabiam farby, aby były w różnych odcieniach, bo wtedy mandale wychodzą przepięknie 😍
Warsztaty odbywają się w Fitness Body Studio Line
Radzionków ul. Ks. Knosały 111 B
Konieczne są zapisy:
joanna.zomerfeld@gmail.com
tel. 796820340
Po zgłoszeniu otrzymasz nr konta do wpłaty zaliczki
Prowadzenie: Dorota Szczepanik -Terapeutka Holistyczna Dobrostanu. Maluje piękne energetyczne mandale, prowadzi warsztaty z malowania mandali kropkami, warsztaty dla kobiet, pomaga odkrywać wewnętrzną radość, uwalniać się od trudnych rodowych programów, radzić sobie ze stresem i emocjami
Mandale osobiste, niektóre z namalowanych przeze mnie i niektóre z prac uczestników warsztatów
www.dorotaszczepanik.pl
Facebook: Mandale osobiste