21.08.2022 w godz. 10-14 Warsztaty z malowania mandali kropkami. Z intencją. Przy dźwiękach

21.08.2022 w godz. 10-14

Bielsko Biała ul. I Armii Wojska Polskiego 1m5

Zapraszam na kolejne uwalniające kreatywność, pełne radości warsztaty!
To będzie już 54 edycja tych warsztatów!
W ciągu ostatnich 3,5 lat. To Wy je tworzycie, robię je dla Was 😍

Niezmiennie raduje mnie, gdy każdy uczestnik wychodzi w błogości, gdy z zachwytem patrzy na swoją własną mandalę.
Gdy mierzę wibracje mandali, a one mają obecnie 30.000-90.000 bovisów!!!
( człowiek ma średnio ok. 10.000 bovisów, chociaż w ostatnim czasie wibracje ludzi też wzrosły😀, bo na naszej planecie bardzo wzrosła i wzrasta świadomość, co jest cudowne)

Namalujesz swoją własną mandalę, z intencją, która będzie Cię wspierać w tym, czego pragniesz- to w drugiej części warsztatów, po medytacji.
A najpierw, krok po kroku nauczysz się, jak powstaje mandala.

W trakcie warsztatów przekażę Ci wiedzę i technikę, moje sekrety , które sprawiają, że mandale „świecą”, są żywe, pulsują energią, są wielowymiarowe 🙂

Proces tworzenia takiej mandali, jest bardzo głęboko transformujący, uwalniający różne nieprzydatne już wzorce. Dzieje się to poza racjonalnym umysłem.
Uczestnicy doświadczają przepływów energii w ciele, spokoju, bycia. I ogromnej radości tworzenia- swojej unikalnej mandali!

Ale warsztaty i malowanie mandali mają też inne efekty…
Ostatnio na warsztatach był ojciec, z 13- letnim synem i ze wzruszeniem potem opowiadał mi, jak bardzo się otworzyli na siebie. Jakie głębokie rozmowy w trakcie powrotu z warsztatów prowadzili. Jak nigdy wcześniej.

Na każdych warsztatach z zachwytem patrzę, jak w tak krótkim czasie uczestnicy malują cudowne, przepiękne mandale! Po raz pierwszy w życiu:-)
A przed warsztatami często słyszę: „ja nie mam talentu, nie umiem malować itp.” Mogę powiedzieć z doświadczenia, że to jedynie fałszywe przekonania, które kiedyś wdrukowano.

Prawdą jest, że nie każdy będzie potem malował mandale , ale też prawdą jest, że na warsztatach każdy mandalę namaluje:-)
Techniki dot painting, czyli malowania kropkami może nauczyć się każdy.
A możliwości tworzenia, jakie daje są nieograniczone!

Możesz malować na drewnie, kamieniu, płótnie, tkaninach, możesz malować małe mandale i wielkie, możesz malować na swoich butach,
torebkach, meblach- jak Ci w duszy gra:-)

Mogą wziąć udział także dzieci- od 10 roku życia

Będę grać na moim cudownym tank drumie, nastrojonym na 432Hz. Który uspokaja i pozwala wyjść z logicznego kontrolującego umysłu, wprowadzając w przestrzeń serca. Będą dźwięczeć też kuranty energetyczne, dzwonki koshi . A ja będę śpiewać różne , wprowadzające w trans twórczy, dźwięki, pieśni.
Przygrywając na mojej ukochanej Loli- maleńkiej ukulele:-)

Zabierz obuwie zamienne i ubranie , na którym kleks z farby nie zrobi wrażenia:-)

Inwestycja: 180zł
W cenie wszystkie materiały, przekąski, napoje

Ja specjalnie na warsztaty mieszam, rozrabiam farby, aby były w różnych odcieniach, bo wtedy mandale wychodzą przepięknie 😍

Konieczne są zapisy: do.szczepanik@gmail.com
668426174

A udział po wpłacie na konto:
27 1140 2004 0000 3302 3245 1985
Dorota Szczepanik mBank

w tytule: mandale 21.08.2022

Prowadzenie: Dorota Szczepanik -Terapeutka Holistyczna Dobrostanu. Maluje piękne energetyczne mandale, prowadzi warsztaty z malowania mandali kropkami, warsztaty dla kobiet, pomaga odkrywać wewnętrzną radość, uwalniać się od trudnych rodowych programów, radzić sobie ze stresem i emocjami
Mandale osobiste, niektóre z namalowanych przeze mnie:
A tu niektóre prace uczestników