14.07.2024 w godz. 10-14.30 Warsztaty z malowania mandali kropkami. Z intencją. Przy dźwiękach

14.07.2024 w godz. 10-14.30

Wrocław ul. Klasztorna 19/9

Zapisy:

Krystyna
k.krukowska19@gmail.com
tel: 881 609 898
Dorota
do.szczepanik@gmail.com
tel: 668426174

 

Zapraszam na kolejne warsztaty do Wrocławia 🙂
Warsztaty uwalniające kreatywność, radość😀
74 edycja …
Prowadzę je już od 5 lat i już ponad 900 osób namalowało swoją mandalę. I wiele z nich nadal maluje metodą dot painting, czyli kropkami:-)
Niezmiennie raduje mnie, gdy każdy uczestnik wychodzi w błogości, gdy z zachwytem patrzy na swoją własną mandalę.
Te mandale mają coraz większą energię sprawczą, coraz większe wibracje, dochodzące nawet do 90.000 bovisów!
( człowiek ma średnio ok. 10.000 bovisów, chociaż w ostatnim czasie wibracje ludzi też wzrosły😀, bo na naszej planecie bardzo wzrosła i wzrasta świadomość, co jest cudowne)
Co będzie na warsztatach:
Namalujesz swoją własną mandalę, z intencją, która będzie Cię wspierać w tym, czego pragniesz- to w drugiej części warsztatów, po medytacji.
A najpierw, krok po kroku nauczysz się, jak powstaje mandala.
W trakcie warsztatów przekażę Ci wiedzę i technikę, moje sekrety , które sprawiają, że mandale „świecą”, są żywe, pulsują energią, są wielowymiarowe 🙂
Proces tworzenia takiej mandali, jest bardzo głęboko transformujący, uwalniający różne nieprzydatne już wzorce. Np. „co powiedzą inni; inni są lepsi; jestem beztalencie itd” , ale także kontrola, perfekcjonizm nadmierny i …wewnętrzny krytyk który lubi człowieka sponiewierać. Dzieje się to poza racjonalnym umysłem. Ja to zauważam, nazywam, krótko omawiamy i już można odpuścić:-)
I poczuć ulgę i przede wszystkim radość:-)
W trakcie tworzenia swojej unikalnej mandali uczestnicy doświadczają przyjemnych przepływów energii w ciele, spokoju, bycia. I ogromnej radości tworzenia. Wyciszenie umysłu, radość i eksplozja kreacji to główne motywy tych warsztatów,
Ale warsztaty i malowanie mandali mają też inne efekty…
Na warsztatach był ojciec z 13- letnim synem i ze wzruszeniem potem opowiadał mi, jak bardzo się otworzyli na siebie. Jakie głębokie rozmowy w trakcie powrotu z warsztatów prowadzili. Jak nigdy wcześniej.
A pewna cudowna uczestniczka zadzwoniła dwa dni po warsztatach i powiedziała, że właśnie dostała dwie propozycje pracy. Której szukała bezskutecznie od kliku miesięcy. I od razu taka obfitość:-)
Na każdych warsztatach z zachwytem patrzę, jak w tak krótkim czasie uczestnicy malują cudowne, przepiękne mandale! Po raz pierwszy w życiu:-)
A przed warsztatami często słyszę: „ja nie mam talentu, nie umiem malować itp.” Mogę powiedzieć z doświadczenia, że to jedynie fałszywe przekonania, które kiedyś wdrukowano.
Prawdą jest, że nie każdy będzie potem malował mandale , ale też prawdą jest, że na warsztatach każdy swoją mandalę namaluje:-)
Techniki dot painting, czyli malowania kropkami może nauczyć się każdy.
A możliwości tworzenia, jakie daje są nieograniczone!
Możesz malować na drewnie, kamieniu, płótnie, tkaninach, możesz malować małe mandale i wielkie, możesz malować na swoich butach, torebkach, meblach- jak Ci w duszy gra:-)
Mogą wziąć udział także dzieci- od 10 roku życia
Będę grać na moim cudownym tank drumie, nastrojonym na 432Hz. Który uspokaja i pozwala wyjść z logicznego kontrolującego umysłu, wprowadzając w przestrzeń serca. Będą dźwięczeć też kuranty energetyczne, dzwonki koshi . A ja będę śpiewać różne , wprowadzające w trans twórczy, dźwięki, pieśni
Zabierz obuwie zamienne i ubranie , na którym kleks z farby nie zrobi wrażenia:-)
Inwestycja: 300zł
Jeśli przychodzi para ( rodzic z dzieckiem, małżeństwo, rodzeństwo, przyprowadzasz koleżankę itp )- zniżka15 % czyli 255zł każdy
Zaliczka jest zwracana w wyjątkowych sytuacjach.
W cenie są wszystkie materiały, coś pysznego- przekąski, kawa, herbata, woda
Ja specjalnie na warsztaty mieszam, rozrabiam farby, aby były w różnych odcieniach-25 różnych kolorów, bo wtedy mandale wychodzą przepięknie 😍
Konieczne są zapisy:
Krystyna: k.krukowska19@gmail.com
tel: 881 609 898
Dorota : do.szczepanik@gmail.com
tel: 668426174
A udział po wpłacie zaliczki 100zł/os na konto:
27 1140 2004 0000 3302 3245 1985
Dorota Szczepanik mBank
w tytule: mandale 2.03.2024
Prowadzenie: Dorota Szczepanik -Terapeutka Holistyczna Dobrostanu. Maluję piękne energetyczne mandale, prowadzę warsztaty z malowania mandali kropkami, warsztaty dla kobiet, towarzyszę i pomagam odkrywać wewnętrzną radość, uwalniać się od trudnych rodowych programów, radzić sobie ze stresem i emocjami
Mandale osobiste, niektóre z namalowanych przeze mnie:
https://dorotaszczepanik.pl/mandale-osobiste/

A tu niektóre prace uczestników
https://dorotaszczepanik.pl/malowanie-mandali-kropkami-z…/
Facebook: Mandale osobiste