20.07.2019 Podróż do Siebie w rytmie bębnów

20.07. 2019- sobota, w godz. 10-18
Andrychów, Rynek 36A- kamienica obok kościoła

Zapraszamy na wyjątkowy warsztat prowadzony autorską metodą pracy z własnymi emocjami

wzorcami archetypami przy pomocy bębnów .
To kolejna edycja tych unikalnych warsztatów. Wcześniej były to warsztaty Uwolnij eMOCje. Jednak każde kolejne warsztaty były coraz głębsze, ludzie „zrzucali” z ciała, umysłu i serca coraz głębsze blokady, zranienia, zamrożone w ciele emocje, i coraz bardziej mogli dotrzeć do Siebie, tego kim naprawdę są.

Dlatego teraz nasze warsztaty, z tak głębokiego poziomu, nazwaliśmy Podróż w Swoje wnętrze w rytmie bębna.

Wiemy jak bardzo pomagają, bo sami przeszliśmy swoje procesy, prowadząc je. Ale mamy mnóstwo informacji zwrotnych od uczestników- jak bardzo się otwierają, jak zmieniają swoje życie, jak zaczynają robić porządki w różnych obszarach życia : w relacjach, zdrowiu, w seksualności, w materii, w wyrażaniu siebie, w duchowości.
I jak w tych obszarach poprawia się, jak cieszą się, czują, tworzą życie jakiego pragną:-)

Co się dzieje w trakcie?

Dzięki bardzo dużej dynamice warsztatów możemy zobaczyć i zmienić swoje wzorce, archetypy energii męskiej i żeńskiej. A co za tym idzie, uzdrowić relacje z kobietami, z mężczyznami, z rodzicami, dziećmi i ze sobą. Gra na bębnach ma niezwykłe właściwości uzdrawiające. To bardzo pierwotna forma dźwięku. Kiedy zaczynamy grać, w grupie pojawia się niezwykła paleta uczuć i emocji. Czasami sięgamy w sobie do bardzo rzadko używanych instynktów i wiedzy ciała. Potężne wibracje sprawiają, że emocje zastygłe w ciele, ( poprzez mechanizm wyparcia, niemożność ich wyrażania w przeszłości itd), rozpuszczają się, „spadają” z ciała, niemal jak kawałki skorup. I wreszcie można poczuć ulgę, lekkość. Nie musisz „oglądać” każdej emocji, trudnego wydarzenia z przeszłości- niech wypłynie, rozpuści się.

Nie musisz umieć grać.Technika nie ma znaczenia. Na początku bębnisz nieśmiało, ale po chwili, kiedy oswajasz się z tym niezwykłym instrumentem, zaczynasz bębnić w swoim tempie, swój rytm, swoje emocje. A potem, jeśli sobie pozwolisz, możesz zagrać swoją melodię bez oceniania, poza umysłem, to co wynika z Ciebie.Możesz poczuć kim jesteś co naprawdę czujesz,co ci przeszkadza być szczęśliwym.Jakie są twoje ograniczenia, ale najważniejsze- to możesz odkryć jaki jest Twój potencjał Twoja siła i możliwości.
A my z zachwytem i radością patrzymy, jak uczestnicy się otwierają, jak docierają do swojej MOCY!

Jacek Fryś
naturopata, terapeuta Chirurgii Fantomowej.
Wykorzystujący w pracy autorską metodę uzdrawiana wykorzystującą grę na bębnach , ustawienia intencji, psychodramy.

Dorota J. Szczepanik
– prowadzi warsztaty z rozwoju dla kobiet- słowiańskie praktyki rodowe, warsztaty z komunikacji w relacjach, radzenia sobie z emocjami, budowania poczucia wartości i wewnętrznej mocy. Stosuje autorskie techniki, trans medytacyjny- integrujące podświadomość, umysł i serce i pozwalające szybko usuwać programy blokujące szczęście

Twoja inwestycja to 300zł

Warunkiem uczestnictwa jest kontakt z organizatorem i wpłata zaliczki w wysokości 100zł na konto
17 1020 1433 0000 1102 0022 4147 Jacek Fryś

Więcej informacji:
Jacek Fryś tel.606336031
Dorota Szczepanik tel.668426174