7.12.2019 w godz. 15-20 Kreowanie rzeczywistości. Warsztaty z tworzeniem Żadanic :-)

Bielsko- Biała, ul. I Armii Wojska Polskiego 1/5

Czego pragnie moja Dusza? Czego chcę doświadczać? Jak chcę się czuć? Jak zadbam o zdrowie? Kogo chcę mieć koło siebie w swoim życiu? Jakie otoczenie jest dla mnie dobre? Jak ma wyglądać moja praca, biznes? Jak właściwie sformułować to, czego pragniesz, aby to się wydarzyło? Jak wejść w koherencję – kiedy umysł wyraża to, czego pragnie serce?

Teraz jest czas, kiedy bardzo szybko materializują się nasze myśli. I towarzyszące im emocje. Dlatego tak ważne jest, aby w pędzącym świecie utrzymać jasny umysł, dobre, pozytywne nastawienie i wysokie wibracje.

Zapraszam na warsztaty kreowania rzeczywistości- w tych nowych energiach. Jak teraz rozmawiać z matrycą energoinformacyjną, z wszechświatem, aby doświadczać tego, czego pragniesz? Jak otworzyć się na cudowne możliwości i obfitość?

Nasz umysł podpowiada nam jakiś scenariusz realizacji tego, czego pragniemy. I ograniczamy sobie obfitość, bo kwantowe pole wszelkich możliwości ma takie scenariusze realizacji, o jakich umysł nie ma pojęcia. On widzi maleńki fragment, a Twoja dusza widzi wszystko.

Gdy wchodzisz w przestrzeń serca, i z tego poziomu wibracji wysyłasz intencje, ono generuje potężne pole torsyjne, które komunikuje się z wszechświatem i dzieją się cuda. ( choć hiperfizyka już tłumaczy te prawa i z takiej perspektywy nie ma cudów, tylko komunikacja wibracyjna i jej efekty)

Z moich doświadczeń wynika, że to wszystko cudownie dzieje się m.in. wtedy, kiedy tworzymy. A tym razem będziemy tworzyć Żadanice! Tradycyjne, starosłowiańskie motanki- lalki, spełniające życzenia.

To bardzo twórczy, wspaniały sposób skupiania energii- na tym, czego pragniesz. Robiąc laleczkę, wplatasz w nią swoje życzenia. Połączenie intencji- konkretnej myśli, z poziomu serca, i odczucia, trwających przez cały czas tworzenia , z manualną kreacją, daje niesamowity efekt!
A Żadanica to fizyczna manifestacja tej części Twojej świadomości,
która będzie się skupiać na spełnianiu tego, czego pragniesz.

Nauczę Cię, jak stworzyć Żadanicę, a zanim ją zrobimy- odpowiesz sobie na te wszystkie powyższe pytania tak.

Będą oczywiście wizualizacje energetyczne- połączenie z przestrzenią serca, intuicją, energią Pramatki, energią kreacji. I będą dźwięki ( czyli mój tank drum 432Hz i inne instrumenty ), będzie muzyka, śpiew.

Słowem- wspaniała, radosna zabawa:-)

Przygotowałam mnóstwo kolorowych materiałów, apaszek, koronek, włóczek, tasiemek i potrzebnych akcesoriów – czyli prawdziwy pasmanteryjny raj!
Jeśli też masz w domu jakieś nieużywane chustki, koronki itp. rzeczy- przynieś.

Co należy zabrać ze sobą:
1. Skarpetkę- piękną, nową! Na korpus Twojej Żadanicy. Napełnij ją swoją energią, nosząc ją choćby godzinę przy ciele ( niekoniecznie na nodze ;-))
2. Koraliki, kolczyki których nie nosisz, ozdobny guzik- żeby Twoja Żadanica miała piękną ozdobę:-)

Koszt: 125zł
Obowiązują zapisy do.szczepanik@gmail.com 668426174
Udział po wpłacie zaliczki 55zł , nr konta
50 1020 5558 1111 1289 8660 0071 Inteligo Dorota Szczepanik

A na zdjęciu- moje własnoręcznie stworzone Żadanice:-)