12.01.2019 w godz. 10-17 Nowe linie czasu! Kreowanie życia w 2020 roku. Kryształowa Misa

Bielsko- Biała ul. Bohaterów Warszawy 17/9

Być może wiesz, że świadomość ludzi na Ziemi rośnie. Być może wiesz, że wszystko już jest.
Że jest nieskończenie wiele linii czasowych, po których możemy się przemieszczać, a nawet to robimy, może jeszcze nieświadomie. Że rzeczywistość , w której żyjesz, jest wynikiem Twojej świadomości. Ale co to są linie czasowe? To życie, jakiego doświadczasz, jakie się przejawia.
To potencjały, które czekają na zasilenie Twoją energią, jak akumulator w samochodzie, który uśpiony czeka, aż włożysz klucz, lub uruchomisz go przyciskiem, aby się włączył.
Ale co jest tym kluczem? Przyciskiem? Co włącza akumulator twojego życia? Na pewno to, czego pragniesz. Twoje marzenia.

Ale to za mało, bo pewnie nie raz okazywało się, że mapa marzeń zrobiona, spis marzeń jest, a jakoś te marzenia się nie materializują. Bo ważne jest, z jakiego poziomu te marzenia płyną. Ale też ważne jest, czy napinasz „membranę” pola energoinformacyjnego, czy też pozwalasz aby się działo. Czy Ty kontrolujesz swoim umysłem, jak ma być ( a częściej, jak nie może być), czy pozwalasz aby się działo.

Umysł tworzy wizje, nazywa je- taka jest jego rola, wspaniale! Jednak widzi on maleńką część pola wszelkich możliwości. Ogranicza się ( czyli Ciebie) do określonych sposobów realizacji. Kontroluje, jak ma to być ( bo nauczył się, że inaczej się nie da). A Twoja świadomość , poprzez połączenie z wyższą częścią Ciebie ( nazwij ją jak Ci pasuje- wyższym Ja, jaźnią, duszą), widzi niewyobrażalnie więcej. Nie działa wg logiki ( a raczej jest to zupełnie jeszcze nieznana umysłowi logika). Nie zna słowa niemożliwe. Gdy choć na moment uwolni się z ograniczających przekonań, gdy jej na to pozwolisz, może poprowadzić Cię do takiego życia, o jakim marzysz. To moc czystej intencji i moc zaufania. To myśli, emocje, słowa.

Jeśli masz ochotę dowiedzieć się, jak poruszać się po takich liniach czasu, jak doświadczyć czym jest czysta intencja i jak w tej nowej przestrzeni kreować ( a raczej wybierać, sięgać po to, czego pragniesz) – zapraszam na warsztaty.

Nie będzie tworzenia mapy marzeń, bo choć ona jest ok ( przez ostatnich kilka lat tworzyłam mapę na każdy rok) , to wybór linii czasu jest o wiele potężniejszym sposobem kreowania rzeczywistości w 2020 roku.
będzie z poziomu serca. Oczywiście będzie i działanie z umysłu ( bo jak inaczej:-)) – takie, aby wspierało. Działanie musi być.

Co jeszcze będzie? Kryształowa ( lub szklana ) misa, którą zaprogramujesz! Pokażę Ci , jak działa! Wprawdzie wszystko jest materializacją Twojej intencji ( myśli, słów, emocji) , ale to jest wspaniałe narzędzie, które będzie powstrzymywać umysł od sabotowania i kierować go na wspieranie.
Na warsztatach napiszesz, czego pragniesz w różnych obszarach życia: zdrowie, relacje, rodzina, związek, praca/ biznes, materia, samorealizacja, duchowość- poznanie Siebie, połączenie. Czego pragniesz, czego chcesz doświadczać, kogo chcesz zaprosić do swojego życia, jak chcesz się czuć ? Na te pytania pojawią się odpowiedzi podczas głębokich medytacji i wizualizacji prowadzonych, gdy wejdziemy w stan koherencji serca. Będą dźwięki, będzie tank drum 432 Hz, kuranty energetyczne , które swoimi dźwiękami otwierają dostęp do intuicji i połączenia z wyżej wibrującą częścią Ciebie.

A na koniec dodam, że poruszanie się po liniach czasowych to bardzo radosna zabawa:-)

Inwestycja 160zł

Zapisy: do.szczepanik@gmail.com tel. 668426174

Proszę o wpłatę zaliczki 60zł ( lub całości)
na konto 50 1020 5558 1111 1289 8660 0071 Inteligo Dorota Szczepanik

Przynieś ze sobą misę- może być kryształowa ( u mamy, babci być może stoi jakaś w kredensie) lub ze szkła ( w każdym sklepie z garnkami, talerzami). To materiały, które najłatwiej zaprogramować, wprowadzić informację. Może być też metalowa.

Przynieś koc i poduszkę- będzie na koniec relaksacja na leżąco
Strój wygodny, sweter ( w trakcie medytacji, gdy następują kwantowe skoki energetyczne, można odczuwać chłód) , skarpetki lub papcie.
Będzie przerwa na lunch- możesz zabrać ze sobą jedzenie lub pójść do pobliskiej knajpki.
Będą napoje, owoce, przekąski.