15.02.2020 Więzi i uwikłania. Zależności i uzależnienia. Uwalnianie. Warsztaty z bębnami!

 

1.03.2020 w godz. 11-15

Andrychów, Rynek 36A

Druga edycja warsztatów z tego tematu, który jest bardzo obszerny i przejawia się we wszystkich obszarach naszego życia.
Na pierwszych warsztatach tak wiele się działo, zobaczyliśmy, jak dużo każdy z nas ma różnych doświadczeń, które utrudniają budowanie dobrych relacji, opartych na miłości, zrozumieniu.
Ale najważniejsze, że zobaczyliśmy, jak wiele można „hurtem” uwolnić w trakcie tych warsztatów

W trakcie warsztatów będziemy uwalniać z ciała, z podświadomości i z pamięci komórkowej to, co będzie możliwe do uwolnienia.

Czym są uwikłania? To relacje ( z partnerem/ partnerką, z rodzicami , w pracy itd.), które niosą cierpienie. W których ludzie zamiast czuć się dobrze, tracą poczucie bezpieczeństwa, są nieszczęśliwi. W myślach z tych relacji wychodzą, a w realu w nich pozostają w kłębach ciężkich emocji. I nie wiedzą, dlaczego tak się dzieje i co z tym zrobić.

Czym są uzależnienia? To programy, to nawyki, działania , które ludzie wykonują, szkodząc sobie. Jeśli robisz cokolwiek, co sprawia, że potem czujesz się gorzej- tkwisz w uzależnieniu. Wiesz, że coś Ci szkodzi, a mimo to, robisz to.

Uzależnienie od objadania się, alkoholu( „to przecież tylko jedno piwko/lampka wina dziennie”), papierosów, substancji , zakupów, seksu, hazardu, gier komputerowych, portali społecznościowych, pracy, zakochiwania się co chwila, adrenaliny. Można uzależniać się od wielu innych, zewnętrznych czynników, które mają sprawić, że ludzie poczują się lepiej. Od ludzi, sytuacji. Konsekwencją uzależnienia zawsze jest coraz gorsze samopoczucie.

Jak znaleźć przyczynę takich zachowań? Jak wyjść z takich programów umysłu? Aby wreszcie zacząć budować relacje oparte na zdrowych , dobrych więziach, które dają radość, spełnienie, są oparte na miłości? Odbudować poczucie własnej wartości, pokochać siebie.

Postanowiliśmy, że oprócz bębnów, wibracje i dźwięki których uwalniają z ciała emocje związane z takimi sytuacjami, wprowadzimy nowe elementy. Aby proces uwalniania zachodził jeszcze skuteczniej, z różnych poziomów.

Będą więc mini ustawienia hellingerowskie, uwalnianie programów rodowych , będzie praca z ciałem, będzie usuwanie programów z pamięci komórkowej ciała.

Bębny i ustawienia. Bębny i wizualizacje. Bębny i praca z ciałem. Bębny i relaksacja na leżąco.
Warsztaty są intensywne, pojawia się dużo emocji, uwalnia się bardzo wiele! Robimy je w sobotę, aby w niedzielę można było odpocząć, zintegrować.

Prowadzenie:
Jacek Fryś- muzykoterapeuta, chirurg fantomowy, bioterapeuta ,od 15 lat pomagający ludziom, twórca autorskiej metody pracy z bębnami. Pomaga tworzyć związki, zespoły w firmach, naprawia relacje.

Dorota Szczepanik- terapeutka holistyczna dobrostanu, pracuje z potężnym narzędziem , jakim jest wyobraźnia i trans medytacyjny. Pomaga uwalniać rodowe programy. Stworzyła autorską metodę uwalniania blokad, lęków i odzyskiwania radości życia. Ekspert w komunikacji międzyludzkiej. Pomaga rozwiązywać konflikty w relacjach, radzić sobie z emocjami.

Inwestycja : 300zł , dla par – 500zł od pary

Obowiązują zapisy, mamy określoną ilość miejsc.
Jacek Fryś tel. 606336031 frys64@gmail.com
Dorota Szczepanik tel. 668426174 do.szczepanik@gmail.com
Udział po wpłacie zaliczki 100zł lub całości do dnia 13.02.2020
Nr konta: Jacek Fryś 17 1020 1433 0000 1102 0022 4147