14.03. w godz. 10-18 Więzi i uwikłania. Zależności i uzależnienia. Uwalnianie. Warsztaty z bębnami!

14.03. 2020 w godz. 10-18

Andrychów, Rynek 36A

 

Druga edycja warsztatów z tego tematu, który jest bardzo obszerny i przejawia się we wszystkich obszarach naszego życia.
Na pierwszych warsztatach tak wiele się działo, zobaczyliśmy, jak dużo każdy z nas ma różnych doświadczeń, które utrudniają budowanie dobrych relacji, opartych na miłości, zrozumieniu.
Ale najważniejsze, że zobaczyliśmy, jak wiele można „hurtem” uwolnić w trakcie tych warsztatów

Na poprzednich warsztatach wprowadziliśmy zupełnie nową technikę grania, która sprawia, że ludzie zaczynają inaczej się ze sobą komunikować- to niesamowite, jak w tak krótkim czasie można porzucić wzajemne urazy, pretensje, nieporozumienia i zacząć słuchać siebie i zacząć inaczej ze sobą rozmawiać. Zobaczyliśmy to na przykładzie par, ale dzieje się także, gdy przychodzą osoby pojedynczo.

W trakcie warsztatów będziemy uwalniać z ciała, z podświadomości i z pamięci komórkowej to, co będzie możliwe do uwolnienia.

Czym są uwikłania? To relacje ( z partnerem/ partnerką, z rodzicami , w pracy itd.), które niosą cierpienie. W których ludzie zamiast czuć się dobrze, tracą poczucie bezpieczeństwa, są nieszczęśliwi. W myślach z tych relacji wychodzą, a w realu w nich pozostają w kłębach ciężkich emocji. I nie wiedzą, dlaczego tak się dzieje i co z tym zrobić.

Czym są uzależnienia? To programy, to nawyki, działania , które ludzie wykonują, szkodząc sobie. Jeśli robisz cokolwiek, co sprawia, że potem czujesz się gorzej- tkwisz w uzależnieniu. Wiesz, że coś Ci szkodzi, a mimo to, robisz to.

Jak znaleźć przyczynę takich zachowań? Jak wyjść z takich programów umysłu? Aby wreszcie zacząć budować relacje oparte na zdrowych , dobrych więziach, które dają radość, spełnienie, są oparte na miłości? Odbudować poczucie własnej wartości, pokochać siebie.

Postanowiliśmy, że oprócz bębnów, wibracje i dźwięki których uwalniają z ciała emocje związane z takimi sytuacjami, wprowadzimy nowe elementy. Aby proces uwalniania zachodził jeszcze skuteczniej, z różnych poziomów.

Będą więc mini ustawienia hellingerowskie, uwalnianie programów rodowych , będzie aktywacja kobiecej ( dla kobiet) i męskiej energii ( dla mężczyzn) będzie usuwanie programów z pamięci komórkowej ciała.

Bębny i ustawienia. Bębny i wizualizacje. Bębny i radość
Warsztaty są intensywne, pojawia się dużo emocji, uwalnia się bardzo wiele! Robimy je w sobotę, aby w niedzielę można było odpocząć, zintegrować.

Prowadzenie:
Jacek Fryś- muzykoterapeuta, chirurg fantomowy, bioterapeuta ,od 15 lat pomagający ludziom, twórca autorskiej metody pracy z bębnami. Pomaga tworzyć związki, zespoły w firmach, naprawia relacje.

Dorota Szczepanik- terapeutka holistyczna dobrostanu, pracuje z potężnym narzędziem , jakim jest wyobraźnia i trans medytacyjny. Pomaga uwalniać rodowe programy. Stworzyła autorską metodę uwalniania blokad, lęków i odzyskiwania radości życia. Ekspert w komunikacji międzyludzkiej. Pomaga rozwiązywać konflikty w relacjach, radzić sobie z emocjami.

Inwestycja : 300zł , dla par – 500zł od pary

Obowiązują zapisy, mamy określoną ilość miejsc.
Jacek Fryś tel. 606336031 frys64@gmail.com
Dorota Szczepanik tel. 668426174 do.szczepanik@gmail.com

Udział po wpłacie zaliczki 100zł lub całości do dnia 13.02.2020
Nr konta: Jacek Fryś 17 1020 1433 0000 1102 0022 4147