27.06.2020 w godz. 10-17 Warsztaty z bębnami. Relacje. Więzi. Uwikłania

Zapraszamy na kolejną edycję warsztatów poświęconą naszym relacjom z innymi.Człowiek jest istotą społeczną i potrzebuje relacji, wspólnoty, tym bardziej w czasach kryzysu.
Teraz mamy też czas głębokich zmian świata wokół nas, płynie mnóstwo sprzecznych informacji, przewartościowujemy swoje życie, dostrzegamy to, co nam pasuje, a co nie.
I właśnie w relacjach najbardziej ujawniają się różne emocje, wychodzą na wierzch sprawy z przeszłości.
Jak teraz tworzyć dobre więzi, relacje? Przecież pragniemy właśnie takich…
Czy potrafimy być blisko siebie?
Co nam przeszkadza wchodzić w zadowalające relacje w domu pracy i przyjaźni?
Jak uwolnić, odpuścić przeszłość i skupić się na teraz? I wreszcie przestać się ranić.

Na warsztatach będziemy się zajmować wszystkimi aspektami naszych relacji z innymi ludźmi.

Warsztaty z bębnami to nasz autorski program, wielokrotnie w ich trakcie obserwowaliśmy, jak szybko następuje uwolnienie od gniewu, złości, frustracji, napięcia, lęku i następuje uzdrowienie.
Obserwowaliśmy, jak pary, które były w mocnym konflikcie, pełne urazy, żalu, pretensji, które nie mogły już się ze sobą porozumieć, wychodziły z warsztatów, patrząc sobie z miłością w oczy, radosne, jak wtedy, gdy się poznali. Jak grając wspólnie na bębnach, zmieniały sposób rozmowy, komunikacji ze sobą. Jak każdy mógł wybębnić, „wypowiedzieć”, swoje zdanie, posłuchać zdania drugiej osoby i jak nagle zaczęli podążać w jednym kierunku.

Bębny mają ogromną moc- to potężne wibracje i pierwotny dźwięk. Dzięki wibracjom, rozpuszczają się zamrożone w ciele emocje, do których wcześniej nie było świadomego dostępu, a które przeszkadzają w relacjach, w życiu. Bębny rozładowują też napięcia poprzez fizyczny ruch, uderzanie. Ale uczą też i pokazują, że gdy emocje się uwolnią, pojawia się harmonia, zrozumienie i czysta radość. Pojawia się rytm, muzyka. Jak w życiu:-)

W trakcie warsztatów stosujemy różne metody: są mini ustawienia, jest praca z ciałem i energią, są wizualizacje energetyczne, medytacje. Sięgamy do przyczyn, które sprawiają, że wchodzimy w uwikłania z innymi i rozpuszczamy je. Ku radości:-)

To bardzo głęboko transformujące, energetyczne, radosne warsztaty!

Prowadzący:

Dorota Szczepanik- terapeutka holistyczna dobrostanu, pracuje z potężnym narzędziem , jakim jest wyobraźnia i trans medytacyjny. Pomaga uwalniać rodowe programy. Stworzyła autorską metodę uwalniania blokad, lęków i odzyskiwania radości życia. Ekspert w komunikacji międzyludzkiej. Pomaga rozwiązywać konflikty w relacjach, radzić sobie z emocjami.

Jacek Fryś- muzykoterapeuta, chirurg fantomowy, bioterapeuta ,od 15 lat pomagający ludziom, twórca autorskiej metody pracy z bębnami. Pomaga tworzyć związki, zespoły w firmach, naprawia relacje.

Inwestycja : 350zł , dla par – 600zł od pary

Obowiązują zapisy, mamy określoną ilość miejsc. Warsztaty odbywają się w niedużej grupie:
Jacek Fryś tel. 606336031 frys64@gmail.com
Dorota Szczepanik tel. 668426174 do.szczepanik@gmail.com

Udział po wpłacie zaliczki 100zł lub całości do dnia 25.06. 2020
Nr konta: Jacek Fryś 17 1020 1433 0000 1102 0022 4147

Jeśli wpłacisz zaliczkę bezzwrotną do 19.06 2020 to cena warsztatów wyniesie 250 zł.

Na warsztaty zabierz wygodne ubranie. Będą napoje, owoce przekąski. Przerwa na lunch- wyjdziemy do pobliskiej jadłodajni z pysznym jedzeniem. We własnym zakresie