5.07.2020 2 godz. 10-15 Warsztaty z malowania mandali kropkami. Z intencją.Przy dźwiękach

Centrum Makrobiotyczne AKAMA Mazańcowice koło Bielska- Białej, ul. Buczyna 769

Zapraszam na warsztaty z malowania mandali w ten niezwykły dzień- 5.07 to ostatni dzień tzw. korytarza zaćmień. W tym dniu jest pełnia i zaćmienie księżyca, bardzo mocny energetycznie czas- sprzyjający transformacji. Spotkamy się w cudownym miejscu, w Centrum Makrobiotycznym AKAMA- kto był, to wie☺ kto nie był- zobaczy☺

Te warsztaty uwalniają kreatywność, są pełne radości.
Namalujesz swoją własną mandalę, która będzie Cię wspierać w tym, czego pragniesz- to najmocniejsza wibracja, bo Twoja! Gwarantuję Ci, że wyjdziesz z piękną mandalą. Nie ma znaczenia, czy umiesz malować :-) Proces malowania, to także proces transformujący to, co jest gotowe do uwolnienia w Twoim życiu i skupienia uwagi na tym, czego pragniesz.

Przekażę Ci wiedzę i technikę, moje sekrety , które sprawiają, że mandale „świecą”, są wielowymiarowe:-) i emanują wysokimi wibracjami.

Techniki dotpainting, czyli malowania kropkami może nauczyć się każdy, jeśli tylko zechce. A możliwości tworzenia, jakie daje, są nieograniczone! Możesz malować na drewnie, kamieniu, płótnie, tkaninach, możesz malować małe mandale i wielkie, możesz malować na swoich butach, torebkach, meblach- jak Ci w duszy gra:-)

Mogą wziąć udział także dzieci- powyżej 10 roku życia

W trakcie warsztatów będę grać na moim cudownym tank drumie, nastrojonym na 432Hz, w skali pentatonic D major. Który uspokaja i pozwala wyjść z logicznego, kontrolującego umysłu, wprowadzając w przestrzeń serca. Będą też inne dźwięki.
Będzie medytacja na początku a w trakcie będzie medytacja połączenia z przestrzenią serca, skąd popłynie Twoja intencja.
Po warsztatach będzie oddzielna medytacja, na leżąco, przy dźwiękach gongu, tank druma, dzwoneczków i innych instrumentów. Będę też śpiewać.

Zabierz obuwie zamienne oraz ubranie , na którym kleks z farby nie zrobi wrażenia:-)
Na miejscu napoje, przekąski
W cenie: warsztaty, farby, narzędzia i potrzebne materiały plus medytacja

Koszt: 130zł- jeśli płacisz przelewem 150zł- jeśli płacisz na miejscu
Prosimy o zapisy:
olakosakama@gmail.com tel. 516241150
do.szczepanik@gmail.com tel:668426174
Zanim wpłacisz, zapytaj o miejsce.
Nr konta do wpłaty: 50 1020 5558 1111 1289 8660 0071 Inteligo Dorota Szczepanik , w tytule proszę podać: imię i nazwisko i malowanie.