17.10.2020 w godz. 10-17 „Miłość a nienawiść. Warsztaty z bębnami.”

17.10.2020 w godz. 10-17

34-120 Andrychów, Rynek 36A

 

Co przeszkadza nam kochać i być szczęśliwym? Czy można w pełni kochać bez skontaktowania się z tym czego nie chcemy widzieć (nie na widzieć). Czy zawsze od najmłodszych lat czuliśmy się kochani? Czy cierpienie z tym związane nie sprawia że sami nie umiemy kochać?
Warsztaty z bębnami to nasz autorski program, wielokrotnie w ich trakcie obserwowaliśmy, jak szybko następuje uwolnienie od gniewu, złości, frustracji, napięcia, lęku i następuje uzdrowienie
Te warsztaty pomagają stworzyć na nowo najważniejszą relację w życiu, która jest podstawą jakości naszego życia – relację ze Sobą. ❤️☀️
Właśnie ta relacja buduje nam życie – w cierpieniu lub szczęściu. Czas już na szczęście. ?❤️
Podczas pierwszej edycji warsztatów o tym temacie, wzruszaliśmy się, gdy rozpuszczały się także trudne wzorce społeczne, globalne! Wzorce, w których wyrastały kobiety. Jak odbudowywało się zaufanie kobiet do mężczyzn. Jak kobiety odkrywały swoją kobiecą moc, a mężczyźni pięknie wspierali je w tym procesie. Jak tworzył się wzorzec nowych relacji.
Obserwowaliśmy, jak pary, które były w mocnym konflikcie, pełne urazy, żalu, pretensji, które nie mogły już się ze sobą porozumieć, wychodziły z warsztatów, patrząc sobie z miłością w oczy, radosne, jak wtedy, gdy się poznali.
Jak grając wspólnie na bębnach, zmieniały sposób rozmowy, komunikacji ze sobą. Jak każdy mógł wybębnić, „wypowiedzieć”, swoje zdanie, posłuchać zdania drugiej osoby i jak nagle zaczęli podążać w jednym kierunku.
Bębny mają ogromną moc – to potężne wibracje i pierwotny dźwięk. Dzięki wibracjom, rozpuszczają się zamrożone w ciele emocje, do których wcześniej nie było świadomego dostępu, a które przeszkadzają w relacjach, w życiu.
Bębny rozładowują też napięcia poprzez fizyczny ruch, uderzanie. Ale uczą też i pokazują, że gdy emocje się uwolnią, pojawia się harmonia, zrozumienie i czysta radość. Pojawia się rytm, muzyka.
W trakcie warsztatów stosujemy różne metody: są mini ustawienia, jest praca z ciałem i energią, są wizualizacje energetyczne, medytacje. Sięgamy do przyczyn, które sprawiają, że wchodzimy w uwikłania z innymi i rozpuszczamy je. Ku radości:-)
To bardzo głęboko transformujące, energetyczne, radosne warsztaty!
  • Prowadzący:
    Dorota Szczepanik – terapeutka holistyczna dobrostanu, pracuje z potężnym narzędziem, jakim jest wyobraźnia i trans medytacyjny. Pomaga uwalniać rodowe programy. Stworzyła autorską metodę uwalniania blokad, lęków i odzyskiwania radości życia. Ekspert w komunikacji międzyludzkiej. Pomaga rozwiązywać konflikty w relacjach, radzić sobie z emocjami.
  • Jacek Fryś – muzykoterapeuta, chirurg fantomowy, bioterapeuta, od 15 lat pomagający ludziom, twórca autorskiej metody pracy z bębnami. Pomaga tworzyć związki, zespoły w firmach, naprawia relacje.
Inwestycja: 350zł , dla par – 600zł (dotyczy również kolegi lub koleżanki)
Obowiązują zapisy, mamy określoną ilość miejsc. Warsztaty odbywają się w niedużej grupie:
Jacek Fryś tel. 606336031 frys64@gmail.com
Dorota Szczepanik tel. 668426174 kontakt@dorotaszczepanik.pl
Udział po wpłacie zaliczki 100zł lub całości do dnia 10.10.2020
Jeśli wpłacisz zaliczkę bezzwrotną do 30.09.2020 to cena warsztatów wyniesie 250 zł.
Nr konta: Jacek Fryś 17 1020 1433 0000 1102 0022 4147
Gdyby warsztaty zostały odwołane (dyrektywy odgórne itp.), to zaliczka zostanie zwrócona.

Na warsztaty zabierz wygodne ubranie. Będą napoje, owoce, przekąski. Przerwa na lunch – we własnym zakresie wyjdziemy do pobliskiej jadłodajni z pysznym jedzeniem.