8.11.2020 Uzdrawianie energetyczne. Fantomowe techniki samoleczenia. Matryca kwantowa

8.11.2020 w godz. 10-18

34-100 Roczyny, k. Andrychowa

Przed warsztatami wyślę opis dojazdu, gdyż GPS nie widzi adresu

Człowiek jest Istotą wielowymiarową i istnieje wiele sposobów, które pomagają oczyszczać ciało ,regenerować je i przywracać do zdrowia. Techniki fantomowe, praca z matrycą kwantową, to praca z ciałem, umysłem, emocjami, energią ( bo wszystko jest energią ) i może być uzupełnieniem, ubogaceniem innych sposobów radzenia sobie z różnymi dolegliwościami.

Gdy pracuję w taki sposób, coraz częściej prowadzę osoby, które przychodzą na sesje. Podpowiadam, a one SAME stosują na sobie te techniki, z wielką skutecznością! Satysfakcja jest obustronna:-)

Podczas warsztatów podzielę się technikami, sposobami, BHP pracy w taki sposób- czyli o co zadbać, aby było skutecznie. Bez szkody dla siebie i innych.

Matryca kwantowa to energetyczna przestrzeń, która łączy wszystko. To pole wszelkich możliwości, pole potencjałów informacyjnych ( czyli możliwości zaistnienia ), z którego człowiek, swoją świadomością wybiera, współtworzy to, czego doświadcza w życiu.

„Dzięki naszej wyobraźni, myślom, oczekiwaniom, ocenianiu, emocjom, poprzez matrycę i w matrycy powołujemy do istnienia każdą możliwość”- Gregg Braden „Boska matryca”

Oznacza to, że poprzez świadomość wpływamy , kształtujemy zewnętrzną rzeczywistość, a więc także nasze samopoczucie, zdrowie fizyczne i psychiczne. Dzieje się tak w każdej sekundzie naszego życia.

Dan Winter, najsłynniejszy badacz fizyki świadomości udowadnia, że człowiek, świadomie łącząc intencje, myśli z emocjami, może uzdrawiać siebie. Ludzki mózg jest niezwykle plastyczny i człowiek świadomie może zmieniać zapisane w pamięci wspomnienia ( np. traumatyczne), na inne i poczuć natychmiastową ulgę.

A jeśli doda do tego techniki usuwania energetycznego wzorca tej traumy z ciała ( które manifestuje się jako dolegliwość, ból, choroba), to następuje uzdrowienie.

Zabiegi, techniki fantomowe łączą siłę myśli ludzkiej i potencjał kwantowej matrycy świadomości . To prosta i łatwa do nauczenia metoda, konkretne techniki pracy z polem informacyjnym, w której wykonuje się zabiegi na energetycznym fantomie ciała.
Usuwając stare zapisy energoinformacyjne ( dolegliwości fizyczne, emocjonalne) i wprowadzając nowe. Wizualizacje stwarzają możliwość wpływu umysłu i emocji na harmonię ciała, poprzez modyfikację energii tworzących jego strukturę fizyczną.

W trakcie warsztatów nauczymy się podstawowych technik, konkretnego schematu pracy dzięki czemu możesz pomóc sobie , bliskim, a także zwierzętom przy różnego rodzaju dolegliwościach. Te techniki można skutecznie i bezpiecznie wykonywać także na odległość .
Może się tego nauczyć każdy kto chce, nie trzeba mieć wcześniejszych doświadczeń ani jakichś szczególnych predyspozycji. Zabiegi są skuteczne, a po dobrze wykonanym zabiegu poprawa jest natychmiastowa i trwała.
Co można zrobić przy pomocy tych technik:
– błyskawicznie zmieniać samopoczucie i nastrój, oczyszczając głowę z ciężkich emocji i przygnębiających myśli
– trwale zmieniać wzorce zachowania, nawyki, nałogi, itp.
– likwidować stany zapalne i bóle
– usuwać energetyczne blokady i zanieczyszczenia z ciała
– wstawiać „nowe” energetyczne narządy w miejsce niesprawnych i chorych
– odmładzać swój wygląd :-)
– wprowadzać korekty i usprawniać funkcjonowanie ciała we wszystkich aspektach
– oczyszczać pamięć komórkową ciała z obciążających zapisów emocjonalnych trudnych doświadczeń
– podawać substancje lecznicze- w formie wibracji (np. środki znieczulające, substancje wzmacniające i rewitalizujące itp.)
– usuwać traumatyczne lub niechciane wspomnienia i wprowadzać nowe

Inwestycja: 150zł

Kontakt tel: 668 426 174 mail: do.szczepanik@gmail.com