15-16.05.2021 Pole Miłości Duszy. Dźwięk Twojego Imienia

15.05 w godz. 10-18, 16.05 w godz. 10-16 Centrum Makrobiotyczne AKAMA, Mazańcowice ul. Buczyna 769

Zapraszamy na warsztaty prowadzone wspólnie przez dwie cudowne Kobiety: Dorotę Szczepanik i Agatę Gałkę
Przebudzenie do jedności i obfitości kreacji
Jesteśmy istotami duchowymi w materialnej fizycznej formie. Nasza istota jest korpuskularno-falowa. Stan korpuskularny to nasza widzialna gołym okiem natura z krwi i kości.
Natomiast stan falowy to nasza ukryta natura, w ramach której sięgamy najdalszych krańców wszechświata. Który posiada właśnie naturę falową. Daje nam to możliwość łączenia się ze wszystkim co istnieje. Łącząc się z nieskończoną świadomością, mamy zdolność bezpośredniego doświadczania kosmosu, aż po najdalsze zakątki przestrzeni i poza czasem.
Mając taką mądrość, możemy leczyć nasze ciała i świadomie uczestniczyć w procesie tworzenia Nowej Ziemi. Celem naszego życia jest wprowadzanie harmonii we wszystkich naszych działaniach.
Każdy z nas ma swoja drogę, którą powinien rozpoznać . Drogę swojej Duszy, która wcieliła się w to konkretne ciało, w konkretnym rodzie, rodzinie, miejscu. I której nadano tutaj IMIĘ. Imię, które wybrała. Imię, które ma swoją częstotliwość i swoją moc. Którym człowiek naznacza świat.
Ale idąc przez życie, doświadczamy różnych sytuacji, przekonań, wzorców, emocji, które stopniowo , jak kokon, otaczają naszą boską naturę. Zakrywają ją. I zapominamy kim jesteśmy i po co tutaj przyszliśmy. Takie było tu doświadczanie.
Ale możemy sobie przypomnieć i teraz jest właśnie czas, kiedy programy iluzji opadają i budzimy się do Życia. W którym możemy robić to, co kochamy i kochać to, co robimy. Kiedy uwalniamy się od iluzji oddzielenia, zestrajamy swoje serce i umysł. Wchodzimy wtedy w stan świadomości , w którym doświadczamy niezwykłych możliwości głębokiej intuicji, samoleczenia, kreowania życia z poziomu łaski.
To poziom podwyższonych wibracji , w którym doświadczamy na co dzień: miłości, pokoju, radości. wizji, wyższej świadomości, zdolności szybkiego uczenia się. Stajemy się szczęśliwymi i kreatywnymi ludźmi. Z lekkością realizujemy swoje wizje, które służą nam i światu.
Na naszych warsztatach będziemy wzmacniać zarówno nasze ciało fizyczne, jak i naszą energetyczną, falową naturę, dzięki której dostrajamy się do uniwersalnej harmonii wszechświata i kreujemy życie zgodnie z jej zasadami.
W tym celu:
– poznamy i nauczymy się w praktyce wykorzystywać wiedzę Galaktycznego Kalendarza Synchronizacji ( Kalendarz Majów, Tzolkin), który opisuje prawa rządzące czasem. Udziela nam podpowiedzi, czego jeszcze nie zrobiliśmy, aby w pełni korzystać ze swojej energii urodzeniowej. Pomaga nam się zharmonizować z Uniwersalnym Polem Harmonii.
Każdy uczestnik dostanie indywidualną matrycę : potencjałów, zadań, wyzwań, ról zawodowych oraz przewodnictwa duchowego, połączoną z cyklami rocznymi i trzynastoletnimi. Nauczy się poruszać po cyklach czasoprzestrzennych jako nawigator czasu.
Na warsztatach:
– będziemy doświadczać współdziałania z istotą czasu, podróżując z nim poprzez ciało
– będziemy harmonizować linie życia z przeszłości i przyszłości, programy rodowe przodków i potomków rodu w połączeniu z esencją Źródła
– będziemy rysować mandale drogi życiowej, imienia i inne, doświadczymy mocy kolorów, kształtów
– wykorzystamy wibracyjną moc słów do stymulowania przepływu energii, uruchamiania połączenia serca i umysłu, doświadczymy mocy dźwięków, dźwięku swojego imienia
– będziemy praktykować uzdrawiające ognie Agnihotry i łączyć się z energią Słońca.
A wszystko to będziemy robić bawiąc się, radośnie, będą towarzyszyć nam dźwięki różnych instrumentów- będą misy, gong, tank drum, dzwoneczki koshi, kuranty energetyczne i inne
Twoja inwestycja:
400zł przy wpłacie na konto zaliczki w wysokości 100 zł do 30.04
450 zl przy wpłacie na miejscu
nr konta 50 1020 5558 1111 1189 8660 0071 Dorota Szczepanik , w tytule: Pole miłości duszy
Każdego dnia będzie pyszny wege obiad, przygotowany przez właścicielkę AKAMY- Oleńkę Kos – (w cenie 30zl)
Możliwość noclegu ( 25 zł )
i śniadania ( 20 zł )
Zapisy:
olakosakama@gmail.com tel 516241150
do.szczepanik@gmail.com tel 668426174
Te warsztaty są bardzo bogate tematycznie, przygotowałyśmy je na tygodniowe letnie wczasy. By w pełni można było doświadczyć obfitości:-)
Ale postanowiłyśmy, by zrobić je też w „pigułce” i w ciągu tych dwóch dni dać tyle ciekawych doznań:-)
A jeśli ktoś zechce wejść głębiej, pełniej- już zapraszamy na wczasy. Szczegóły wkrótce.
Prowadzenie:
Agata Gałka- wybitna znawczyni Galaktycznego Kalendarza Synchronizacji ( Kalendarz Majów, Tzolkin), uzdrawiających mudr, pomaga zrozumieć wielowymiarową naturę człowieka, maluje osobiste uzdrawiające mandale, pięknie gra na misach i gongach

Dorota Szczepanik- terapeutka holistyczna dobrostanu, pasjonatka energetycznych wizualizacji, maluje osobiste uzdrawiające mandale metodą dot painting ( kropkami) , pomaga rozpuszczać emocjonalne balasty, przywracając radość życia. Gra na tank drumie i ukulele o imieniu Lola . Rozsiewa chichotki ?

Pokaż mniej