19.06.2021 w godz. 10-16 Powrót do SIEBIE.Warsztaty z bębnami. Ku radości:-)


19.06.2021 w godz. 10-16
34-120 Andrychów, Rynek 36A
Powrót do SIEBIE- co to znaczy? Do SIEBIE, czyli do kogo?
To kolejne nasze warsztaty z bębnami, podczas których obserwowaliśmy ze wzruszeniem, jak spod ciężarów emocjonalnych wyłania się piękna Istota, to prawdziwe JA. Do którego tak bardzo tęsknimy. Do tej SIEBIE, do tego SIEBIE.
Gdzie czujesz spokój, radość, harmonię, bezpieczeństwo. Gdzie masz poczucie, że idziesz przez życie w zgodzie ze SOBĄ. Wyrażając SIEBIE. Lekko, radośnie, robiąc to, co kochasz. Kochając.
Warsztaty z bębnami to nasz autorski program, wielokrotnie w ich trakcie obserwowaliśmy, jak szybko następuje uwolnienie od gniewu, złości, frustracji, napięcia, lęku – emocji, które kiedyś stłumiliśmy, wyparliśmy, których nie byliśmy świadomi.
A które jak pancerz tak obudowały to prawdziwe JA, że zapomnieliśmy jak to jest czuć SIEBIE, jak to jest kochać i pozwalać się kochać.
Te warsztaty pomagają stworzyć na nowo tę najważniejszą relację w życiu, która jest podstawą jakości naszego życia – relację ze Sobą.
Właśnie ta relacja buduje nam życie – w cierpieniu lub szczęściu. Cierpienia już wystarczy.
Czas już teraz na szczęście! Na radość:-)
A co bębny mają z tym wspólnego? Jak to się dzieje, że dokonują się takie ogromne zmiany?
Bębny mają ogromną moc – to potężne wibracje i pierwotny dźwięk. Dzięki wibracjom, rozpuszczają się zamrożone w ciele emocje, do których wcześniej nie było świadomego dostępu, a które przeszkadzają w relacjach, w życiu.
Bębny rozładowują też napięcia poprzez fizyczny ruch, uderzanie. Ale uczą też i pokazują, że gdy emocje się uwolnią, pojawia się harmonia, zrozumienie i czysta radość. Pojawia się rytm, muzyka.
Jesteśmy oboje terapeutami z bardzo dużym doświadczeniem, czujemy energie, rozpoznajemy energetyczne, emocjonalne stany ludzi, wiemy jak uwolnić ciężkie emocje i to pozwala nam poprowadzić uczestników tak, aby szybko , przy pomocy grania na bębnach, mogli poczuć SIEBIE.
Na warsztaty przychodziły też pary, które były w mocnym konflikcie, pełne urazy, żalu, pretensji, które nie mogły już się ze sobą porozumieć, wychodziły z warsztatów, patrząc sobie z miłością w oczy, radosne, jak wtedy, gdy się poznali.
Jak grając wspólnie na bębnach, zmieniały sposób rozmowy, komunikacji ze sobą. Jak każdy mógł wybębnić, „wypowiedzieć”, swoje zdanie, posłuchać zdania drugiej osoby i jak nagle zaczęli podążać w jednym kierunku.
W trakcie warsztatów stosujemy różne metody: są mini ustawienia, jest praca z ciałem i energią, są wizualizacje energetyczne, medytacje. Sięgamy do przyczyn, które sprawiały,że uczestnicy doświadczali trudów w życiu. I rozpuszczamy je. Ku radości:-)
To bardzo głęboko transformujące, energetyczne, radosne warsztaty!
Prowadzący:
Jacek Fryś – muzykoterapeuta, chirurg fantomowy, bioterapeuta, od 15 lat pomagający ludziom, twórca autorskiej metody pracy z bębnami. Pomaga tworzyć związki, zespoły w firmach, naprawia relacje.
Dorota Szczepanik – terapeutka holistyczna dobrostanu, pracuje z energiami i z potężnym narzędziem, jakim jest wyobraźnia i trans medytacyjny. Pomaga uwalniać rodowe programy. Stworzyła autorską metodę uwalniania blokad, lęków i odzyskiwania radości życia. Ekspert w komunikacji międzyludzkiej. Pomaga rozwiązywać konflikty w relacjach, radzić sobie z emocjami.
Inwestycja:
350zł , a dla par – 600zł (dotyczy również kolegi lub koleżanki)- Jeśli wpłacasz do 10.06
380 zł, a dla par – 660zł – jeśli wpłacasz po 10.06
Obowiązują zapisy, mamy określoną ilość miejsc. Warsztaty odbywają się w niedużej grupie:
Jacek Fryś tel. 606336031 frys64@gmail.com
Dorota Szczepanik tel. 668426174 do.szczepanik@gmail.com
Nr konta: Jacek Fryś 17 1020 1433 0000 1102 0022 4147
w tytule przelewu: warsztaty z bębnami
Na warsztaty zabierz wygodne ubranie. Będą napoje, owoce, przekąski. Przerwa na lunch – we własnym zakresie wyjdziemy do pobliskiej jadłodajni z pysznym jedzeniem.