21.10.2023 w godz. 10-14 Warsztaty z malowania mandali kropkami. Z intencją. Przy dźwiękach

21.10.2023w godzinach 10-14

Bielsko- Biała, ul. I Armii Wojska Polskiego 1m 5

 

 

To będą już 69 warsztaty !
Prowadzę je już prawie 5 lat i ponad 900 uczestników wzięło w nich udział…
Niezmiennie raduje mnie, gdy każdy uczestnik wychodzi w błogości, gdy z zachwytem patrzy na swoją własną mandalę.
Gdy mierzę wibracje mandali, a one mają obecnie 50.000-100.000 bovisów!
Człowiek ma średnio ok. 10.000 bovisów, chociaż w ostatnim czasie wibracje ludzi, świadomość wzrosły😀, bo Ziemia podniosła swoje wibracje ( puls Ziemi- rezonans Schumanna)
Na warsztatach namalujesz swoją własną mandalę, z intencją, która będzie Cię wspierać w tym, czego pragniesz- to w drugiej części warsztatów, po medytacji.
A najpierw, krok po kroku nauczysz się, jak powstaje mandala. Od pierwszej, centralnej kropki. I jak będziesz ją tworzyć tak, jak poprowadzi Cię intuicja, serce, dusza, wyższe ja…
W trakcie warsztatów przekażę Ci wiedzę i technikę, moje sekrety , które sprawiają, że mandale „świecą”, są żywe, pulsują energią, są wielowymiarowe 🙂
Proces tworzenia takiej mandali, jest bardzo głęboko transformujący, uwalniający różne nieprzydatne już wzorce. Np. „co powiedzą inni; inni są lepsi; jestem beztalencie itd” , ale także kontrola, perfekcjonizm nadmierny i …wewnętrzny krytyk który lubi człowieka sponiewierać. Tego odpuszczamy ostatnio często:-)
Dzieje się to poza racjonalnym umysłem. Ja to zauważam, krótko omawiam, pstryk! i już. Rozpuszcza się to także w trakcie gdy gram, śpiewam- dźwięki 432 Hz wspaniale to robią:-)
W trakcie tworzenia swojej unikalnej mandali uczestnicy doświadczają przyjemnych przepływów energii w ciele, spokoju, bycia. I ogromnej radości tworzenia.
Ale warsztaty i malowanie mandali mają też inne efekty…
Zadzwoniła do mnie uczestniczka warsztatów i powiedziała, że 5 dni po warsztatach dostała nową pracę:-) Przez długi czas nie mogła tej zmiany dokonać, bardzo dużo stresu doświadczała.
I namalowała swoją mandalę w intencji nowej pracy i…jest!
Na każdych warsztatach z zachwytem patrzę, jak w tak krótkim czasie uczestnicy malują cudowne, przepiękne mandale! Po raz pierwszy w życiu:-)
A przed warsztatami często słyszę: „ja nie mam talentu, nie umiem malować itp.” Mogę powiedzieć z doświadczenia, że to jedynie fałszywe przekonania, które kiedyś wdrukowano.
Prawdą jest, że nie każdy będzie potem malował mandale , ale też prawdą jest, że na warsztatach każdy mandalę namaluje:-)
I techniki dot painting, czyli malowania kropkami może nauczyć się każdy.
A możliwości tworzenia, jakie daje są nieograniczone!
Możesz malować na drewnie, kamieniu, płótnie, tkaninach, możesz malować małe mandale i wielkie, możesz malować na swoich butach, torebkach, meblach, szkatułkach- jak Ci w duszy gra:-)
Mogą wziąć udział także dzieci- od 10 roku życia
Będę grać na moim cudownym tank drumie, nastrojonym na 432Hz. Który uspokaja i pozwala wyjść z logicznego kontrolującego umysłu, wprowadzając w przestrzeń serca. Będą dźwięczeć też kuranty energetyczne, dzwonki koshi .
A ja będę śpiewać różne , wprowadzające w trans twórczy i uzdrawiające pieśni. W językach etnicznych- Lakota i innych.
Przygrywając na mojej ukochanej Loli- maleńkiej ukulele:-)
Zabierz obuwie zamienne i ubranie , na którym kleks z farby nie zrobi wrażenia:-)
W cenie warsztatów są wszystkie materiały, przekąski, napoje
Ja specjalnie na warsztaty mieszam, rozrabiam farby, aby były w różnych odcieniach, bo wtedy mandale wychodzą przepięknie 😍
Inwestycja: 200zł
Jeśli przychodzi para ( rodzic z dzieckiem, małżeństwo )- zniżka 15% czyli 170zł/os
A udział po wpłacie na konto zaliczki 50zł ( w przypadku pary 100zł)
27 1140 2004 0000 3302 3245 1985
Dorota Szczepanik mBank w tytule: mandale 21.10.2023
Konieczne są zapisy: do.szczepanik@gmail.com
tel. 668426174
Prowadzenie: Dorota Szczepanik -Terapeutka Holistyczna Dobrostanu. Maluję piękne energetyczne mandale, prowadzę warsztaty z malowania mandali kropkami, warsztaty dla kobiet, towarzyszę i pomagam odkrywać wewnętrzną radość, uwalniać się od trudnych rodowych programów, radzić sobie ze stresem i emocjami
Mandale osobiste, niektóre z namalowanych przeze mnie:
https://dorotaszczepanik.pl/mandale-osobiste/