16.11.2023 w godz. 17.30- 21.30 Warsztaty z malowania mandali kropkami. Z intencją. Przy dźwiękach

Dzisiaj NIETYPOWE ZAPROSZENIE, COŚ DLA EMOCJI I DUCHA:)  czyli Warsztaty z malowania mandali techniką kropkową. Z intencją. Przy dźwiękach.

Zgodnie z pasją współwłaścicielki  La Tavola, Basi Zakrzewskiej, nauczycielki jogi i praktyk ajurwedy, zapraszamy na kolejne warsztaty uwalniające kreatywność i radość: 70 edycja.

KIEDY? W czwartek, 16 listopada 2023 w godz. 17:30 – 21:30

GDZIE?  La Tavola 40-668 Katowice ul Bażantów 6/3  Www.LaTavola.PL

KTO POPROWADZI?

Dorota Szczepanik, Holistyczna Terapeutka Dobrostanu. Maluje piękne energetyczne mandale od prawie 5 lat (już ponad 900 uczestników wzięło w nich udział) Dorota prowadzi  warsztaty z malowania mandali kropkami, warsztaty dla kobiet, towarzyszy i pomaga odkrywać wewnętrzną radość, uwalniać się od trudnych rodowych programów, radzić sobie ze stresem i emocjami

https://dorotaszczepanik.pl

Mandale osobiste:

https://dorotaszczepanik.pl/mandale-osobiste/

Podczas warsztatów w          La Tavola namalujesz swoją własną mandalę, z intencją, która będzie Cię wspierać w tym, czego pragniesz – to w drugiej części warsztatów, po medytacji.

Na początku, krok po kroku nauczysz się jak powstaje mandala.

W trakcie warsztatów Dorota przekaże Ci wiedzę i technikę , jej sekrety, które sprawiają, że mandale „świecą”, są żywe, pulsują energią, są wielowymiarowe

Proces tworzenia takiej mandali, jest bardzo głęboko transformujący, uwalniający różne nieprzydatne już wzorce. Np. „co powiedzą inni; inni są lepsi; jestem beztalenciem itd” także kontrola, perfekcjonizm i …wewnętrzny krytyk, który lubi człowieka sponiewierać. Dzieje się to poza racjonalnym umysłem. W trakcie tworzenia swojej unikalnej mandali uczestnicy doświadczają przyjemnych przepływów energii w ciele, spokoju, bycia. I ogromnej radości tworzenia.

Ale warsztaty i malowanie mandali mają też inne efekty…Latem br na warsztatach pojawił się ojciec, z 13- letnim synem i ze wzruszeniem potem opowiadał, jak bardzo się otworzyli na siebie. Jakie głębokie rozmowy w trakcie powrotu z warsztatów prowadzili. Jak nigdy wcześniej.

Na każdych warsztatach z zachwytem patrzę, jak w tak krótkim czasie uczestnicy malują cudowne, przepiękne mandale! Po raz pierwszy w życiu:-)

Przed warsztatami często słyszę: „ja nie mam talentu, nie umiem malować itp.”  Mogę powiedzieć z doświadczenia, że to jedynie fałszywe przekonania, które kiedyś wdrukowano.

Prawdą jest, że nie każdy będzie potem malował mandale , ale też prawdą jest, że na warsztatach każdy mandalę namaluje:-)Ponieważ techniki dot painting, czyli malowania kropkami może nauczyć się każdy.

A możliwości tworzenia są nieograniczone!Możesz malować na drewnie, kamieniu, płótnie, tkaninach, możesz malować małe i wielkie mandale, możesz malować na swoich butach, torebkach, meblach- jak Ci w duszy gra

Dorota będzie grać na cudownym tank drumie, nastrojonym na 432Hz., który uspokaja i pozwala wyjść z logicznego kontrolującego umysłu, wprowadzając w przestrzeń serca.

Dźwięczeć będą nam też kuranty energetyczne oraz dzwonki koshi. Nasza prowadząca będzie  również śpiewać  wprowadzające w trans twórczy pieśni, przygrywając na ukochanej Loli- maleńkiej ukulele:-)

W cenie warsztatów są wszystkie materiały, farby i woda do picia, natomiast przekąski można będzie zamówić, będziemy przecież w restauracji !

Farby w różnych odcieniach są przygotowane i pomieszane przez Dorotę –wtedy mandale wychodzą bajkowo.

Inwestycja: 270 pln 

Zabierz ubranie , na którym ewentualny kleks z farby nie zrobi wrażenia:-)

Dzieci- od 10 roku życia również mile widziane:)

Rezerwacja miejsca  mailem pod:

consil.bb@gmail.com

lub telefonicznie na nr telefonu:

 Basia Zakrzewska 606426972

Udział po wpłacie na konto la Tavola w Banku Ing

55 1050 1214 1000 0090 8121 3614

do dnia 13 listopada 2023  tytuł wpłaty: „Warsztaty Mandala”

W przypadku odwołania warsztatów z inicjatywy organizatorek, wpłaty są zwracane w 100%.