13.10.2019 Słowiańskie praktyki rodowe. Energia pieniędzy. Dobrostan

W godz. 10-18

31-923 Kraków

Os. Centrum A-3 RozWojownik

Kontakt i zapisy : Renata Bartnikowska tel.698 672 436

Zapraszam na piękne warsztaty, związane z pieniędzmi, obfitością, dobrostanem, a także żeńską energią – seksualnością kobiety, ponieważ te obszary są ze sobą ściśle połączone!

W trakcie warsztatów możesz zmienić mentalne, emocjonalne i duchowe podejście do dobrobytu i pieniędzy – ich zarabiania, otrzymywania, przepływu.

Pieniądze wzbudzają wiele emocji. A jakie są Twoje relacje z pieniędzmi? Lubisz je, czy boisz się że je stracisz? Puszczasz je w obieg, gromadzisz, czy inwestujesz? A może zbierasz na „czarną godzinę”? A może ciągle Ci ich brakuje? Zarabiasz całkiem dobrze, ale gdzieś się rozchodzą? Jakie jest Twoje podejście do dobrobytu? Czy boisz się, że czegoś Ci zabraknie, czy może ufasz, że dostaniesz to, czego pragniesz?

Warsztaty są unikalne, ponieważ łączą metody z dwóch światów:
• Słowiańskie praktyki, to bardzo energetyczne, sięgające do naszych głębokich korzeni medytacje i ćwiczenia – które integrują energię kobiecości, harmonizują żeński i męski aspekt naszego wnętrza i rozpuszczają negatywne wzorce związane z podejściem do pieniędzy, dobrobytu, które zaszczepili nam rodzice. Uruchamiają przepływ rodowej energii, a to potężna bardzo wspierająca energia, która daje spokój, poczucie bezpieczeństwa, zaufanie do siebie, do życia. Pracujemy także z energią Ziemi, która odblokowuje seksualną energię kundalini- energię życia, kreacji, radości i materializacji- pieniądze płyną :-)
• Techniki pracy z umysłem, podświadomością w połączeniu z energią serca – to niesamowite, bazujące na odkryciach neuronauki i fizyki kwantowej metody, które pozwalają zmienić zapisane w pamięci komórkowej negatywne przekonania dotyczące pieniędzy (pieniądze są złe, zawsze ich brakuje, nigdy nie wystarcza, nie zasługuję żeby mieć pieniądze, duchowość i pieniądze nie idą w parze- i wiele innych) – na nowe. Dzięki nim możesz dosłownie wykasować z pamięci doświadczenia związane z pieniędzmi i odblokować wreszcie ich przepływ w Twoim życiu. Będą także bardzo konkretne metody zmiany relacji z pieniędzmi i zarządzania nimi. A także sposoby zmiany nawyków związanych z pieniędzmi.

Będziemy zmieniać energetyczne wzorce i przekonania związane z pieniędzmi, zasługiwaniem, pozwalaniem sobie na spełnianie swoich pragnień.

Będziemy zmieniać podejście do pieniędzy i dobrostanu w życiu z każdego poziomu: ciała, umysłu (świadomego i podświadomości), serca i ducha!

Zapisy:
Aby zarezerwować miejsce, należy wpłacić zaliczkę w kwocie 100 zł (lub całość- 250zł, jeśli tak Ci wygodniej) – w tytule przelewu napisz:
Słowiańskie-Kraków, imię i nazwisko, na podane niżej konto.
Reszta kwoty płatna w dniu warsztatów.

Dane do przelewu:
Renata Bartnikowska
93 1140 2004 0000 3102 3641 4703

• na miejscu kawa, herbata, woda, drobne przekąski
• przewidziana jest przerwa na lunch i możliwość zamówienia posiłku

Strój:
Kobiety ubierzcie swoje najpiękniejsze i najbardziej ulubione SUKIENKI☺, niech kobieca energia kreowania i materializacji pięknie płynie